מקום מיוחד לחתונה

אם התעייפתם מחיפושים אחר מקום מיוחד לחתונה, כנראה שעוד לא הייתם בקיו

בקצב בו נערכים אירועים בישראל – ובייחוד חתונות – נדמה שכולם כבר עשו הכול. למצוא מקום מיוחד לחתונה, אם כך, זו משימה לא פשוטה בכלל. שהרי איך נמצא כעת מקום שלא היה ברשימת החתונות שכבר היינו בהן? גן האירועים הקיו שבגליל ים יכול להיות בדיוק המקום המיוחד לחתונה אותו אתם מחפשים, עם מיקום מרכזי ואווירת טבע קסומה.

 

מקומות מיוחדים לחתונה

 

האם חתונה בחוף הים יכולה להתאים? זה אכן מקום מיוחד לחתונה, אבל הוא לא מתאים לכולם. האם אולמות אירועים שנמצאים באתרים היסטוריים נחשבים למקומות מיוחדים לחתונה? זה רעיון נחמד, אבל נדמה שהוא הפך קצת שחוק לאחרונה. אולי גן אירועים שהיה פעם יקב יכול להתאים כאן? גם ברעיון הזה השתמשו כבר רבים.

 

הקיו - מקום מיוחד לחתונה באזור המרכז

 

נדמה כי המפתח היום הוא למצוא מקום שמשלב הכול מהכול: גן אירועים ואולם לרגעים שאחרי שבירת הכוס; מתחם מהודר, יוקרתי ומפואר, אבל כזה שמשולב בו הטבע והסביבה הירוקה; לוקיישן שיש בו אוכל טוב לכל אחד ואחד; מקום מיוחד לחתונה המכיל גם מרחב גדול, וגם אפשרות לאינטימיות נעימה; מקום שמציע גם מוזיקה במלוא העוצמה לאוהבים זאת, וגם פינות שקטות שאפשר לדבר בהן בכיף מבלי להוציא את הגרון.

חושבים שהיום אין מקומות מיוחדים לחתונה שעונים על הקריטריונים האלה? כדאי שתבדקו שוב. מקומות לאירועים כמו הקיו שבגליל ים עונים בדיוק על הקריטריונים הספציפיים האלה, ועל עוד הרבה אחרים, מה שהופך את הפנינה הזו למקום מיוחד לחתונה, במלוא מובן הביטוי.

 

המיוחדים זה אתם

 

המסקנה מכך ברורה: אפשר למצוא גם היום מקום מיוחד לחתונה, ואין זה משנה בכלל אם כבר עשו משהו כזה בעבר או כבר התחתנו בו אנשים שאתם מכירים. אתם אלו שעושים את החתונה בסופו של יום, בין אם היא מתקיימת על חוף הים, בקצה מצוק גבוה, בטירה מפוארת, במערה ייחודית או במקום לאירועים כמו הקיו. מכל אחת מהאפשרויות הללו אתם יכולים להוציא את המיטב, כשתבינו שהמקום שבחרתם הוא מיוחד בזכותכם.

צרו קשר להזמנת אירוע

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר להזמנת אירוע

לפרטים:

09-9512939

0.425934