החתונה של עודד ושקד

הם הכירו עם שיר, התארסו עם מקהלה ושברו את הכוס בקול גדול

הקיו

מוזיקה היא הצלע השלישית בזוגיות של עודד ושקד. היא הייתה שם ברגע הראשון שהם נפגשו וליוותה אותם עד החופה. השניים שמתחזקים קריירות נפרדות ובר שפתחו יחד, גורמים לזה להיראות כאילו פסקול משובח מלווה את הזוגיות שלהם ברקע. זה הסיפור של עודד ושקד. 

HeladO Photography

קיו דה מיוזיק 

המנגינה התחילה ביום שהשניים נפגשו. עודד – "הכרנו דרך חבר משותף. ידענו אחד על השני לפני (אני יותר). בזמנו עבדתי במסעדה של מלצרים מזמרים יחד עם בן הדוד של שקד. יום אחד שקד הגיע לבקר אותו והחמיא לי על ביצוע שעשיתי בדיוק. ערב אחד יצאתי עם אותו חבר משותף למסיבה (הכי לא מתוכנן) והוא הציע להכיר לי את שקד, אבל בדיוק יצאתי מזוגיות ולא חשבתי שזה מתאים. בקיצור, באותו ערב דיברנו המון ומאז אותה מסיבה אנחנו ביחד". הוא מסכם בצחוק קטן. 

HeladO Photography

פעמוני חתונה

אחרי 5+ שנות זוגיות הפעמונים התחילו לצלצל ושקד תכנן את ההצעה שלו לא פחות מחודשיים מראש. 
עודד - "חודשיים לפני קיבלתי הודעה על הופעה על יאכטה במרינה בהרצליה, אמרו לי לבוא לבוש בלבן. לא חשבתי שזה יכול להיות משהו אחר. הגעתי מהקניון ויצאתי ישירות למרינה, ואני רואה את כל החברים שלי לבושים בלבן ומחזיקים מיקרופונים. כולם עמדו מסביב לשטיח אדום וקראו בשם שלי. הם התחילו לשיר, שקד יוצא מבין כולם, מחבק אותי, יורד על הברך ומוציא את הטבעת. ענדנו את הטבעות ויצאנו להפלגה בת שעה עם כל החברים.

עוד על חתונות גאות בקיו

    

HeladO Photography

סאונד גארדן 

9 חודשים חלפו מיום ההצעה ועד יום החופה. כשהשניים החלו בתכנונים שקד רצה אולם ועודד רצה גן. 
עודד - "בשום אופן לא הסכמתי אולם. אפילו הטלתי וטו. נכנסתי לגוגל, חיפשתי גנים אורבניים והקיו עלה בתוצאות. לאחר מכן, חיפשתי המלצות על המקום. זה היה המקום הראשון שראינו." 

HeladO Photography

ביום החתונה ההתרגשות הייתה בשיאה - "כשאתה נכנס ורואה את כולם פתאום עומדים וצורחים, זה היה מדהים.", אומר עודד, "אתה מקבל בוסט של אדרנלין ואהבה. זה היה מטורף!"

HeladO Photography

HeladO Photography

חתנים על הבר 

עכשיו כשהיום הגדול מאחוריהם, מה לגבי ירח הדבש? הוא יחכה. הצלחתו של הבר החדש - Shkuda Bar - שפתחו בשכונת נווה צדק (שזה גם שם החיבה של שקד) נמצאת בראש מעייניהם, עד שיהיו בטוחים שהכול מתקתק במקום. 

עוד על חתונות רפורמיות בקיו

HeladO Photography

    

 

"חתונה קסומה ומרגשת בטירוף -  היה קצר אבל נהנינו מכל שנייה." 

 

קרדיטים 

סטילס: HeladO Photography 

וידאו: עידן סרור

איפור ושיער: מיקי אוחנו 

חליפות: דורין וליאור סגול 

טבעות: איתן תכשיטים 

די.ג'יי: קרן דותן   

שיר כניסה לחופה: הכול אפשרי - חברים של הזוג 

שיר יציאה מהחופה: Meghan Trainor - Dear Future Husband 

השיר של עודד: בשבילך - אופיר חדד 

 

עוד על חתונות אזרחיות בקיו