מסכמים שנה ב-Q: מצעד הפריימים שעשו לנו את 2017

בזמן שתכננתם את חגיגות ערב ה-1.1.18, אנחנו חשבנו איך לסכם את השנה המטורפת הזאת. איך אומרים? תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים? אז בחשבון פשוט – כמה שווה מצעד של תמונות?

שני תמרי רייכנברג

איזו שנה זו הייתה! אי אפשר להיפרד מהשנה החולפת ככה "סתם" בנשיקה מבלי להיזכר בכמה מהרגעים שעשו לנו את השנה הנפלאה הזו. היו לנו פה זוגות נהדרים ומרגשים שכל אחד הביא איתו עולם שלם שהתרכז לכדי ערב אחד מושלם. בכל ערב ראינו את ה-Q שלנו משנה את פניו ומתאים את עצמו – כל אחד והחלומות שלו. השנה גם נכנס לחיינו האוטו שוק שלא מפסיק לגרוף מחמאות וליקוקי אצבעות.

ואיך נזכור את כל הרגעים הללו ללא תיעוד של כל רגע ורגע? בדיוק כאן נכנסים לתמונה הצלמים של ה-Q. קבלו את מצעד הפריימים שעשו לנו את 2017 על פי בחירת הצלמים:

מצעד התמונות שעשו לנו את 2017 - הקיו - עדי פהר

עדי פהר, מוסיקה פלוס | לבנת ואמיר, 4.9.17

"היום עם ליבנת ואמיר היה מלא בצחוק ואושר. הם זוג מקסים רגיש עם חיבור מושלם!  לפני שיצאנו ל"קיו", עשינו טיול כייפי עם כל החברים ליד הבית שלהם, בין כל הטבע בירקון מצאנו מגרש כדורסל. הם עמדו וחייכו - הרגע מדבר בעד עצמו".

 

מצעד 2017 - הקיו - פוני מסיקה מוסיקה פלוס

פוני מסיקה, מוסיקה פלוס | שירן ועמית, 25.10.17

"לקיבוץ גליל ים, במרחק נגיעה מהקיו, הגענו לצילומים חפוזים רגע לפני השקיעה. במספר דקות בודדת יצרנו תמונות של נצח. בכיף גדול ממש כמו ברחבת הריקודים, רק באור יום. שירן ועמית הם זוג מקסים ומלא שפת גוף, כל נגיעה שלהם אחד בשניה זה הסבר של אהבה".

 

מצעד התמונות שעשו לנו את 2017 - הקיו - קובי מהגר

קובי מהגר, מוסיקה פלוס | גל ואדיר, 13.10.17

"יש זוגות שמספיק מבט אחד על הדינמיקה ביניהם כדי לראות עולם ומלואו. גל ואדיר הם זוג כזה - יש ביניהם קשר כל כך מיוחד ועדשת המצלמה לא יכולה לפספס את זה. הם התחתנו ב"קיו" ביום שישי בצהריים באירוע צבעוני מלא שיק וסטייל. אירוע בלתי נשכח!".

 

מסכמים שנה בקיו: מצעד הפריימים שעשו לנו את 2017 - תומר לשר

תומר לשר | שמרית ויואל, 6.8.17

"שמרית ויואל - איזה זוג! אחד הדברים שהכי זכורים לי בחתונה המיוחדת שלהם הוא טקס החופה שהיה מאוד ייחודי. הזוג והאורחים הביאו איתם אווירה חמה ומשפחתית - בדיוק כמו הקיו. לאורך כל היום הייתה אווירה מאוד כיפית ומשוחררת. הפריים שבחרתי צולם לאחר שצילמתי את שמרית כמה תמונות רק שלה, ורציתי שיהיו לה גם תמונות עם החברות הטובות וכמובן גם עם אימא שלה, שהייתה הכי חלק מכל הכיף (קודם לכן היא לימדה את החברות צעד תימני). אני תמיד מנסה להכניס קצת הומור וכיף לתמונות - והכריות פשוט היו שם! אז ב-3, 2, 1...תזרקו! שביינג!".

 

מסכמים שנה בקיו: מצעד הפריימים שעשו לנו את 2017 - חיים אפריאט

חיים אפריאט | טליה טובה ואיליי, 30.3.17

"בחרתי בחתונה קלאסית של זוג מהמם שגר בחו"ל ובחר להתחתן בישראל, במקום שמחובר לטבע. החתונה הזו מייצגת מבחינתי את פתיחת עונת החתונות - היא צולמה בחודש מרץ בשיא הפריחות, דבר שבא לידי ביטוי במיוחד באזור הקיו, שסביבו יש שטחים פתוחים".

 

מסכמים שנה בקיו: מצעד הפריימים שעשו לנו את 2017 - נדב רותם

נדב רותם | נוי ושחר, 20.4.17

"אחד הרגעים המרגשים והפוטוגנים הוא במפגש הראשון של החתן והכלה ברגע כיסוי ההינומה. מה שאני הכי אוהב בפריים זה את הבעות השמחה וההתרגשות שעל פני נוי ושחר (המקסימים!) כשהם פונים לעבר החופה".

 

מסכמים שנה בקיו: מצעד הפריימים שעשו לנו את 2017 - צחי שמשצחי שמש | נועה ורון, 6.7.17

"נועה ורון, כל כך דומים, משלימים ומחוברים. הם לקחו את יום החתונה, הקיפו את עצמם באנשים שהם אוהבים והפכו את היום הזה ליום כיף של צחוק שמחה ואהבה. מבחינתי כצלם זה היה מושלם - כל מה שאני רודף אחריו כל היום בא להם בכזו טבעיות ואותנטיות שכל מה שנשאר לי זה לבנות את הפריים המושלם להם ולזרוק אותם פנימה ושרק ימשיכו להיות. זוג מקסים, מצחיק, זורם קליל שמלא באהבה ושידע לעשות מהיום חתונה שלהם חגיגה של אהבה וכיף".

 

מסכמים שנה בקיו: מצעד הפריימים שעשו לנו את 2017 - ברי חיון

ברי חיון | ליטל ושי, 16.11.17

"אחד הזוגות עם האנרגיות הכי מטורפות שנתקלתי בו! החתונה כולה הייתה צבעונית, קופצנית ושמחה וכך גם היו הזוג והאורחים. כל האלמנטים עבדו בהרמוניה מושלמת בשילוב המקום המדהים הזה. התוצאה לפניכם".

 

מסכמים שנה בקיו: מצעד הפריימים שעשו לנו את 2017 - מור אלנקווה

מור אלנקווה | רחלי ויואל, 13.12.17

"בדרך לקיו, אחרי הצילומים, אני נוסע אחרי יואל. יש עוד מקום אחד שאנחנו חייבים לבקר לפני החתונה. נכנסים בשערי התיכון שבמקרה עוד פתוח, יואל רחלי והחברים מתרגשים מכמה השתנה בשנים האחרונות ומחפשים מקום מסויים... מצאנו! פה פעם הייתה הזולת מחששה של הבית ספר, ופה פעם ראשונה התנשקנו. הם מתיישבים על 2 כסאות בית ספר שכאילו כמו נשארו שם מאז, רחלי בהריון ושניהם, אחרי שעברו יחד סיפור ארוך ומרגש, מאוהבים כמו ילדים מהתיכון. אני בקושי מדבר, נשאר לי רק לקחת כמה צעדים אחורה ולצלם".

 

מסכמים שנה בקיו: מצעד הפריימים שעשו לנו את 2017 - אור זהבי

אור זהבי | אור וליעד, 19.4.17

"בתוך כל ההמולה של יום החתונה, לאחר חודשים של תכנונים ופרטים, לפעמים אנחנו מרגישים כמו במירוץ שלא נגמר. בעת צילום הזוג קיימת עבורי הזדמנות נהדרת לאפשר להם לעצור לרגע ופשוט להרגיש ולהיות הם עצמם, להשאיר את המירוץ בצד, ולחוות רוגע ושקט. זו הסיבה שבחרתי דווקא את התמונה הזו של אור וליעד, שבזכות האישיות המיוחדת שלהם הצליחו ליהנות מכל רגע".

 

מסכמים שנה בקיו: מצעד הפריימים שעשו לנו את 2017 - דרור עינב

דרור עינב | דניאל ועמרם, 2.7.17

"זו אחת החתונות הכי שוות שצילמתי במהלך 2017. לזוג קוראים דניאל ועמרם, הם זוג בריטי יהודי (היא חצי ישראלית וגרה בארץ למשך מספר שנים בתחילת שנות ה-20 שלה) והם החליטו להתחתן בארץ. החתונה שלהם הייתה ביום ראשון והחופה, על פי המסורת הבריטית, הייתה בשעות אחר הצהריים המוקדמות. מצד אחד הם זוג בריטי "מנומס" ומקסים ומצד שני הם שניהם אנשים סופר יצירתיים, כישרוניים ומלאי חיים (ההזמנה שעמרם הכין פסיכית). בתמונה שניהם בצילומים זוגיים 20 דקות בלבד לפני הקבלת פנים (התמונה צולמה קיבוץ גליל ים)".

 

2017 הייתה טובה אלינו.

2018 Show us what you've got

 

XOXO