החתונה של מורן ועודד

להתחתן במקום העבודה

הקיו

יש לנו סיפור קצת שונה בשבילכם הפעם. מורן ועודד הכירו ככל הזוגות, התאהבו ומשם דברים המשיכו, כפי שהם ממשיכים אצל כל הזוגות, רק שהפעם הכלה עובדת בקיו ב-5 השנים האחרונות. אם חשבתם שזה חסך מהם לפחות את החיפושים אחר מקום להתחתן בו, אתם הולכים להיות מופתעים (גם אנחנו היינו), אך בסופו של דבר כל הדרכים החזירו את מורן ועודד לקיו. אבל בואו נחזור קצת אחורה... 

צילום: צחי שמש

מורן ועודד הכירו דרך חברים משותפים. מורן מפרטת על מה בעצם הוביל את השניים יחד אל החופה - "יצאתי למסיבה עם כמה חברות, שבתורן הביאו את הבעלים שלהן, שבתורם הביאו את החברים שלהם. אחד החברים של אחד הבעלים היה עודד. יצאנו לדייט כושל בשנת 2011, אך נשארנו ידידים. עברו להן 3 שנים (!), יצאנו שוב לדייט ומאז אנחנו ביחד." היא מחייכת ומוסיפה, "הוא התבגר!" 

צילום: צחי שמש

הפתעות צפויות 

"עודד הציע לי בבית שלנו באפריל האחרון", משחזרת מורן. "אחרי שדיברנו על זה הרגשתי שזה הולך להגיע. ביום שישי אחד כשחזרתי מהעבודה, חזרתי לבית מלא בבלונים, מוזיקה רומנטית ברקע ובחדר השינה הוא כרע ברך, כמיטב המסורת, והציע. למרות שהרגשתי שזה הולך לבוא, בהתחלה הייתי בשוק קטן. עד כדי כך שהוא שאל אותי – 'אז מה התשובה שלך?', כמובן שעניתי כן!"  

צילום: צחי שמש

אחד היתרונות הגדולים ביותר בעבודה בגן אירועים כמו הקיו, זה להכיר את התהליך, הספקים והמחירים בשוק, לצד היכרות מעמיקה יותר עם האולמות וגני האירועים האחרים. אך באופן טבעי, השניים יצאו לסיבוב בין האולמות וגני האירועים השונים וחזרו לקיו לאחר שראו לא פחות מתריסר מקומות שונים - "בהתחלה ראינו 12 אולמות לפני שעשינו סגירת מעגל חזרה אל הקיו. אין על הקיו ועל מה שהוא מציע! אפילו בחורף הקיו נראה פשוט, מדהים ואיכותי, העיצוב האורבני הירוק והאוכל של "טעם וצבע", כמובן", מורן משתפת אותנו בתהליך. 

צילום: צחי שמש

אין ספק שאנחנו לא הכי אובייקטיביים בנוגע לזוג האוהבים הזה, אבל כמו כל זוג אחר שעובר תחת החופה של הקיו ומעוניין לספר על זה, אותנו בעיקר מעניין ירח הדבש של השניים (אנחנו פשוט נתגעגע ממש). ממה שהצלחנו לדלות ממורן, הם מתלבטים בין הפיליפינים (היא) לארצות הברית (הוא) - "זה כנראה יהיה הפיליפינים לחודש בסוף", מורן מסכמת את ההתלבטות ומצחקקת. 

צילום: צחי שמש

ובפינתנו: דברים מוזרים שקורים רק בחתונות

מורן נזכרת וצוחקת- "כשהשף של הקיו, טל זוהר, עלה על הבמה ותקע בחצוצרה! זה היה מפתיע וכיף גדול." 

 

 

"היום הכי מהנה שהיה לי בחיים" - מורן

 

קרדיטים 

עיצוב: דניאל אלסברג

סטילס: צחי שמש 

וידאו: תומר גול

איפור ושיער: מעין זיסמן 

שמלת כלה: Dorin Frankfurt 

חליפת חתן: Diplomat 

טבעות: תומר סלר  

די.ג'יי: BaGo - מוסיקה פלוס    

כלה - שיר כניסה לחופה: Celine Dion - Can't Help Falling In Love With You 

חתן - שיר כניסה לחופה: ירמי קפלן - ביחד 

 

הקיו - מקום לחתונה במרכז