החתונה של עדי ויניב

זו מסיבת הפתעה או הצעה בהפתעה?

הקיו

הם הכירו דרך חבר משותף, כאשר עדי עבדה בשגרירות ארצות הברית עם השותף לדירה של יניב בניו-יורק. הוא הכיר בין השניים, עשה את השידוך, ומשם דברים הלכו והתפתחו בצורה אורגנית והם הבינו שזה הדבר האמיתי והגיע הזמן לשלב הבא, הם רק לא חשבו שזה מה שייקרה... 

צילום: דימה וזינוביץ'

"חוויה בלתי-נשכחת" - כך מתארת לנו עדי את יום החתונה שלהם, אך זה כבר הסוף, הדרך לחופה הייתה מפתיעה, במלוא מובן המילה. זה התחיל בהפתעה שלה ונגמר בהפתעה משלו. 

צילום: דימה וזינוביץ'

יום הולדת או הצעת נישואין? 

לקראת יום ההולדת של יניב הם סגרו צימר מפנק בצפון - "סגרתי לו ליום ההולדת הפתעה בצימר, אבל כבר היו לו תכנונים משלו... הוא גילה את הפרטים מההורים שלי והכין לי הפתעה שם. כשהגענו לצימר הכול היה מלא בבלונים עם שלט 'התינשאי לי?' – אתם יכולים לתאר לעצמכם שהייתי מופתעת ומבולבלת". 

צילום: דימה וזינוביץ'

ההצעה המפתיעה הגיעה לאחר כשנה של זוגיות פורחת והגיע הזמן למצוא את המקום בו יישברו את הכוס - "חיפשנו בעיקר חיבור למקום – שיהיה באזור מיוחד, עם טבע ואוכל טוב (שזה מאוד חשוב!), קיבלנו המלצות על הקיו מאנשים שעשו את האירועים שלהם שם. מקווה להיות שם באירוע בעצמי בקרוב, כי לא יצא לנו ליהנות מהאוכל באירוע שלנו.", היא צוחקת. 

צילום: דימה וזינוביץ'

ולמה דווקא הקיו? "אני אישית אוהבת סגנון נקי, טבעי ולא מוגזם.", מוסיפה עדי. "אהבתי את המקום כמו שהוא, כך שלא הרגשתי צורך לשנות שום דבר. והטעימות... זאת הייתה חוויה! כל הצוות היה מקצועי וליווה אותנו בצורה מושלמת. כל ההתעסקות עברה על הצד הטוב ביותר. תודה ענקית למורין ודניאל וכל הצוות, אין לנו מילים לתאר. הם עושים עבודה מהממת." 

צילום: דימה וזינוביץ'כשהם עוד מתאוששים מירח הדבש החלומי שלהם באיי סיישל (שם הם גם עשו טיול בשני איים נוספים), לעדי יש מסר לזוגות הבאים שמתכננים להתחתן בקיו - "אני חושבת שאנשים שאין להם הרבה מוזמנים, יהיה נכון לקחת בופה ולסדר את השולחנות לא מחוברים ובצורה יותר מפוזרת, כדי ליצור תחושה מלאה יותר באירוע. הצלחנו לעשות את זה בעיקר בעזרת דניאל המעצבת."  

צילום: דימה וזינוביץ'

ובפינתנו: דברים מוזרים שקורים רק בחתונות

יניב מספר – "לי יש רגע, אבל אני לא יודע אם הוא חיובי." הוא צוחק- "כנראה שתיתי יותר מדי ונהניתי המון, שלא שמתי לב שקרעתי את הרצועה בברך!" עדי – "הוא חשב שהוא מייקל ג'קסון או משהו." 

אנחנו דווקא חושבים שזה סימן שהחתונה הייתה מעולה ;) 

 

 

"חוויה בלתי נשכחת..."

 

קרדיטים 

עיצוב: דניאל אלסברג

סטילס: דימה וזינוביץ' 

וידאו: טובי ברקוביץ' 

שיער: שי טנג'י 

איפור: פזית חורש סאיג

שמלת כלה: טלי ומריאנה 

חליפת חתן: Bamoss Square 

טבעות: דניאל מתת  

די.ג'יי: רועי טוכנר   

שיר כניסה לחופה: Florence & The Machine - Stand by Me   

שיר יציאה מהחופה: Coldpaly - Sky Full of Stars 

 

הקיו - חתונות במרכז