החתונה של ליאור ובר

יש הצעות נישואין מפתיעות, אין ספק בכך, אך המרגשות שבהן מגיעות ברגע מדויק.

הקיו

כמו זוגות רבים בישראל, ליאור ובר הכירו בצבא. הם שירתו יחד באותה היחידה, בחיל האוויר. משהו כנראה היה באוויר, כנדרש בחיל, כי חצי שנה לאחר שעזבה ליאור את היחידה השניים התחילו לצאת. שזה... מרשים, אנחנו חייבים להודות. 

צילום: שרון כהנא

היום השניים טסים לתואר – ליאור, סטודנטית להנדסה תעשייה וניהול, ובר, סטודנט למדעי החיים.
מה שאומר שהרבה פנאי בין מבחנים והגשות לא היה להם, אך הם לא התכוונו להתפשר על החתונה שהם רוצים.

צילום: שרון כהנא

יש הצעות נישואין מפתיעות, אין ספק בכך, אך המרגשות שבהן מגיעות ברגע מדויק

"בר הציע לי. זה היה אחרי 4 שנים יחד." ליאור מספרת. "יצאנו לסוף שבוע עם הכלב בצפון – תיקים על הגב ואוהל. לא צימר או משהו, טיול שטח לגמרי. ביום השני של הטיול, שבת בבוקר, טיפסנו בזריחה על הר מצפה הימים, ובפסגה, כשכולי מתנשפת ומיוזעת, בר שלף את הטבעת." – מדויק.

צילום: שרון כהנא

ליאור - "רצינו גן קסום ופתוח. בלי אולם, הרבה ירוק וצמחייה. דבר נוסף וחשוב הוא האוכל – רצינו אוכל ברמה גבוהה. ומעבר לזה, רצינו שהמיקום יהיה בין תל אביב לנתניה בערך. למרות שראינו אותו בחורף כשהגן סגור התאהבנו." היא מוסיפה, "אנחנו גרים לא רחוק. חיפשנו גנים באזור השרון והקיו הוא שם מוכר עם מוניטין טוב שכבר הכרנו. למרות שלא הייתי שם בחתונה קודם." 

צילום: שרון כהנא

עם הבחירה בקיו מאחוריהם, הגיע הזמן לבחור שאר המרכיבים: "ברגע שסגרנו את הקיו והספקים", אומרת ליאור, "בגלל הלימודים האינטנסיביים לא התעסקנו בזה יותר מדי. אז הטעימות היו חלק נהדר ואז גם הודיעו לנו שיש לנו את האוטושוק בהפתעה." 

צילום: שרון כהנאהם התחתנו בדיוק שנה מאותה הצעה מדויקת על פסגת הר מצפה הימים בזריחה. בר- "גם אם לא היינו אומרים או מתערבים בכלל, החתונה הייתה יוצאת מדהים במקום כזה. קל וחומר אם מבקשים משהו ספציפי." 

צילום: שרון כהנא

ובפינתנו: דברים מוזרים שקורים רק בחתונות

בר מספר- "תוך כדי הריקודים, אחד האורחים שבר את הרגל, אך סירב להתפנות! הצוות של הקיו הביא לו כיסא גלגלים והוא חזר לרחבה!!!" – וואוו... 

צילום: שרון כהנא

במידה ותהיתם (ואנחנו בטוחים שתהיתם), ליאור ובר כבר סימנו וי גדול על סרי לנקה והאיים המלדיביים, ביעדים לירח הדבש שלהם. בנימה מעוררת קנאה זו, נאחל לשניים המון אושר.

צילום: שרון כהנא

 

"קומבינציה של מיקום טוב, אוכל מעולה וטבע ירוק."

 

קרדיטים 

סטילס: שרון כהנא 

וידאו: איתי מדר 

מגנטים: Memagnetos 

שיער ואיפור: מעיין אהרונוביץ' 

שמלת כלה: Ready2Wed 

די.ג'יי: עידן האריס - שבלול  

שיר כניסה לחופה: James Blunt - Time of our Lives  

שיר יציאה מהחופה: את מצילה אותי - אביהו פנחסוב 

 

הקיו - חתונה במרכז