החתונה של יעל ויוגב

אם נעשה rewind לסיפור שלהם, נגלה שאהבה יכולה להיות קצת עקשנית...

הקיו

 

צילום: איציק בן דוסה

מה קורה כשרופאה ומהנדס מכירים?

יעל ויוגב התחתנו ביולי בקיו. אם נעשה rewind לסיפור שלהם, נגלה שאהבה יכולה להיות קצת עקשנית... זה התחיל בשיחה אגבית, עוד שיחה בין שני פרופילים. הקליק היה שם, אך כפי שנוטה לקרות בעידן הדיגיטלי – השיחה התמסמסה.

הזמן חלף, כמו שזמן יודע לעשות, והם הספיקו לשכוח ששוחחו, בפעם השנייה שהצטלבו הפרופילים. הפעם, יצא מזה דייט, במהלכו השניים גילו יוגב היה שותפה לדירה של החברה הכי טובה של יעל. עולם קטן? צירוף מקרים? גורל? העיקר שהם יחד. 

צילום: איציק בן דוסה

עושים קצת fast-forward, ויוגב שלף טבעת (בערך) והציע נישואין ליעל לאחר שנה וחצי – "ההצעה הייתה בבית.", מספרת יעל. "חזרתי הביתה מאוחר, כמו תמיד, ויוגב הכין ארוחת ערב מטורפת! כביכול, לחגוג את השנה וחצי יחד, מה שהיה לי מוזר, כי מי חוגג שנה וחצי?! אחרי טיזינג לאורך כל הערב, הטבעת חיכתה בקופסה של הקינוח (וגם אז לא הבנתי במה מדובר - הרופאה הייתה קצת 'בלונדינית'). היינו בפיג'מות בבית והיה הכי כיף בעולם!. הכול היה מהר אצלנו, 'נכנענו ללחצים' של כולם." היא צוחקת. 

צילום: איציק בן דוסה

מתחילים מהסוף

אחרי ההצעה, ועיצומם של התכנונים לחתונה, יעל ויוגב החליטו לצאת ירח דבש מוקדם בנפאל. "שלא בא להחליף את ירח הדבש האמיתי, שיבוא אחרי המבחן שלי בסוף נובמבר – ניו זילנד!" יעל מדגישה בקול מחויך. 

רעננים ומלאי אנרגיה, השניים המשיכו בתכנון היום הגדול. הם חיפשו מקום שירגיש להם "נכון", יעל מספרת. "ראינו המון-המון מקומות, ובקיו פשוט הרגשנו בבית. רצינו מקום קטן וחמים, רק לא מצועצע, והצוות היה נחמד, ועפרי במיוחד."

עוד על חתונות בקיו

צילום: איציק בן דוסה

צילום: איציק בן דוסה

ברגע שהחליטו להתחתן בקיו, אומרת יעל, דברים הסתדרו די בקלות. מה שהשאיר להם זמן להחליט על ריקוד משותף שבועיים לפני החתונה, והתאמנו עליו כל יום. " יום שעבר מהר בטירוף ומסיבה כיפית שתמשיך הלאה.", מסכמת יעל. 

צילום: איציק בן דוסה

צילום: איציק בן דוסה

 

אנחנו בינתיים נעמיד שאנחנו בניו-זילנד ✈

 

קרדיטים 

הפקה ועיצוב: יערולי

סטילס: איציק בן דוסה  

וידאו: מאור קורן

שיער: דנה צמות

איפור: אור קופליס

שמלת כלה: אייזנסטיין  

חליפת חתן: אייזיק ו-גוסטו

די.ג'יי: רועי טוכנר 

שיר כניסה לחופה: "את עוד תהיי איתי" – אלון עדר 

 

הקיו - גני אירועים במרכז