החתונה של שחף ונוריאל

הם הכירו בטירונות – שחף הייתה טירונית ונוריאל היה המ"מ שלה. ברגע ששחף הפכה לקורסיסטית והדיסטאנס נשבר, היא התחילה איתו

הקיו

הם הכירו בטירונות – שחף הייתה טירונית ונוריאל היה המ"מ שלה. ברגע ששחף הפכה לקורסיסטית והדיסטאנס נשבר, היא התחילה איתו. אך היה זה רק לאחר שלושה חודשים ארוכים, כשנגמר הקורס, ושחף הועברה לבסיס אחר בעקבות התפקיד, שהם יצאו לדייט הראשון שלהם.

 

 

השניים התחתנו לאחר 7 שנות זוגיות – נוריאל היום כבר רב סרן בחיל האוויר ושחף מהנדסת כימית. בספטמבר 2016, שחף מספרת – "טסנו יחד לתאילנד, וכבר אז הייתי בטוחה שביומיים הראשונים הוא כבר יציע. ראיתי את זה בא מקילומטרים ועד אמצע הטיול לא חשדתי לרגע שהוא לא יציע. אבל ככל שהימים עברו, חשבתי שזה כבר לא הולך לקרות.... וביום האחרון הוא הפתיע ועוד בהצעה על גלגל ענק! זה רומנטי ומפתיע לחלוטין. ציפו ממנו שיציע מהר, אבל הוא מתוחכם זה..." 

 

 

עם ההצעה מאחוריהם, החלו החיפושים אחר המקום בו יישברו את הכוס.
"התאהבתי בקיו כבר כאורחת בחתונה ב-2015", מספרת שחף. "זו הייתה בכלל בחתונת חורף, אז הייתי חייבת לראות את הגן בקיץ, כי מראש ידענו שאנחנו רוצים גן, חלל יפה, טבעי ופתוח, הכול בחוץ מהרחבה ועד האוכל. הקיו הוא פשוט מקום אידיאלי לזה. מרגיש טבע ביתי ומכוון לכל כולם. אבל מעל לכל היה היחס האישי - היינו עם עפרי, שהביאה לפנינו הצעות עם מגוון במנות, בעיצוב ובכמות האורחים. היחס קנה אותנו לגמרי. הצוות הראה לנו את התמונות של הקיו בקיץ כפי שרצינו, עם כל האפשרויות של הבר, סידור השולחנות, המזנונים, וכל מה שרק עבר לנו בראש לשאול. וכמובן, היופי והגודל של המקום עשו את שלהם. לא קיבלנו אפילו ביקורת אחת שלילית גם מהביקורתיים ביותר!"

 

 

במחלקת ה-DIY של הזוג המתחתן, סבתא של נוריאל הכינה 500 צנצנות של ריבה, וכל המשפחה התגייסה לצביעת אצטרובלים שצבעו והניחו על השולחנות – "זה איחד את המשפחות", מוסיפה שחף.

ממה ששחף מספרת, הדובדבן שבקצפת היה דווקא האורחים עצמם: "הייתה לנו תחושה שעושים לנו הפתעה, אבל אף אחד לא היה מוכן לזה – ההורים הפתיעו אותנו עם אנימציה מטורפת שלנו ושל החברים שלנו – אפילו האורחים שלא מכירים אותנו לעומק נדבקו למסך וצחקו בלי סוף. לאחר מכן, עוד עשו לנו פלשמוב של 'גולדן בוי', את כל הקליפ! בהתחלה זה הוקרן על המסך ולקראת הסוף כולם קמו לרקוד! הייתי עושה את זה שוב, חוויה שלא נשכח בחיים." 

 

 

ומה לגבי ירח הדבש, אתם תוהים? השניים עוד מתלבטים בין אפריקה למרכז אמריקה. אכן, החלטות קשות... 

 

מה הסיכוי שנשארה לכם צנצנת ריבה ספייר? 😉 

 

קרדיטים 

 

סטילס: נופר תגר

וידאו: רומן פלוטקין 

שיער ואיפור: דנה צמות 

שמלת כלה: דוד חצבני 

חליפת חתן: דון אמור 

די.ג'יי: אלי מתנה 

שיר כניסה לחופה: Catch & Release – Matt Simmons

 

הקיו - גן אירועים במרכז