החתונה של גל ודרור

היא ביקשה שהוא יכתוב לה מכתב – הוא שכח, וכך הגיעה הצעת נישואין, שהפתיעה את שניהם

גל ודרור נישאו ב-12 ביוני 2017, הוא מהנדס תכנה והיא מנהלת פרויקטים. רגע, אנחנו קופצים לסוף... נחזור רגע להיכרות של השניים.

 

 

זה היה בזמן הלימודים, תקופת המבחנים כבר הפכה את השניים לאדישים למה שקורה מסביבם. דרך חברה של חברה משותפת (כן) ולמרות העומס של הלימודים בכלל ותקופת המבחנים בפרט, שהביא את שניהם לחוסר תקשורת עם העולם – הם הבחינו האחד בשנייה.

 

הזוגיות שנרקמה, בין הסטודנטים, הלכה ופרחה ונעשתה רצינית. עם הלימודים מאחוריהם, דיבורים על חתונה כבר היו השלב המתבקש הבא. עם חופשה בחו"ל באופק, דרור החליט להפתיע את גל בהצעת נישואין אבל זה לא הלך כמתוכנן כל כך...  "שום דבר סטנדרטי לא היה בהצעה", מספר לנו דרור, "זה היה בדירה שלנו. תכננתי להציע כמה ימים לפני טיסה לחו"ל, אבל הקדמתי את ההצעה ביום-יומיים, הפתעתי גם את עצמי!". 

 

 

למה בעצם? "גל רצתה שאכתוב לה מכתב, כי מזמן לא כתבתי לה, אז חשבתי במכתב להעלות ולהפתיע אותה עם ההצעה. אבל... שכחתי מזה קצת. היא התעצבנה קצת יותר, כי היא ציפתה למכתב, וכבר באותו היום הצעתי לה בעל-פה. גל לא חיברה ישר את הקשר שניסיתי לעשות בין המכתב להצעה", הוא מספר לנו, "היא אמרה כן, כמובן, אבל על המכתב היא לא ויתרה וקיבלה."

 

עם החופשה מאחוריהם, הגיע הזמן להתחיל לתכנן את החתונה עצמה.

"רצינו חתונה בחוץ, במזג אוויר נוח כמה שיותר. זו הסיבה שהתחתנו ב-12/6/17 – רגע לפני שמזג האוויר נעשה חם מדי." דרור אומר, "ידענו מראש שאנחנו רוצים גן – אירוע בחוץ במקום יפה.

 

 

חיפשנו באינטרנט גני אירועים במרכז, שהם מחוץ לתל אביב, שעובדים עם קייטרינג איכותי, כמו 'טעם וצבע' שאנחנו אוהבים ומכירים וככה הגענו לקיו", מסביר דרור. 

 

 

"רצינו חתונה באווירה צעירה, קלילה ומסיבתית, ולקחנו את הכול די באיזי", הוא מסביר, "נהנינו מהתהליך עצמו ומהחיפושים של הדברים הקטנים שצריך לעשות ולקנות". אנחנו חושבים שהם קיבלו את המסיבה שהם רצו – "שפכו עליי בקבוק ערק שלם!", דרור משתף אותנו בצחוק מתגלגל. 

 

 

 

ומה לגבי ירח הדבש אתם בטח תוהים? "מתכננים עכשיו בסוכות, טנזניה וזנזיבר ל-10 ימים. נכון, זה לא המון, אבל העבודה לא מאפשרת ולוקחים מה שיש." אנחנו בטוחים שהם ימצו כל דקה!

 

 

תיהנו גם קצת בשבילנו בזנזיבר 😘

 

 

קרדיטים 

 

סטילס: איתי פולק - איזו צלמים

וידאו: טובי 

שיער ואיפור: רועי חמו

שמלת כלה: ענבל רביב 

חליפת חתן: דורון אשכנזי 

די.ג'יי: תומר מייזנר  

שיר כניסה לחופה: Make you feel my love (Cover – Autopilot 

 

 

הקיו - גן אירועים במרכז