החתונה של אלעד ואבי

"...ונזרום ביחד עד אין סוף, שנייה לפני שקו החוף מגיע..."

הקיו

  

"ונזרום ביחד עד אין סוף 
שנייה לפני שקו החוף מגיע"

עילי בוטנר כתב - הזוג אלעד ואבי חולמים להגשים

 

סיפור ההיכרות של אלעד ואבי הוא סיפור לא סטנדרטי - אבי אינו חובב אפליקציות של היכרויות (בלשון המעטה), אבל באופן חריג ממנהגו, הציץ ב"אטרף" ונפגע טוב כשבאחד הערבים גילה שאלעד קרוב אליו, ומשם התחילו לקשקש טלפונית... בזמן העבודה ביום למחרת, האפליקציה אותתה שגם הפעם אלעד קרוב אליו, וכך הסתבר שהם לא רק גרים קרוב זה לזה, אלא גם עובדים ממש קרוב - צירוף מקרים שיצא ממנו רק טוב! למעשה, ההיכרות הייתה מלאה צירופי מקרים, במיוחד כשהתגלה שאחיו של אלעד עובד עם אבי.
די מהר הבינו השניים שהקשר ביניהם מצוין, ואיחדו כתובות לדירה מהממת בחולון, אותה הם ממשיכים לטפח עד היום.

 

הזוג המאושר אבי ואלעד - הקיו

 

ההצעה הגיעה מצידו של אבי, שבחר להציע נישואין ביום ההולדת של אלעד. מתנת יום ההולדת של אבי לאלעד הייתה טיסה לאמסטרדם, ומאחר שאבי חשש שזה יהיה צפוי מידי שהוא הולך להציע שם נישואין, בחר בלוקיישן מקורי במיוחד - הספסל בשדה התעופה. ואם בצירופי מקרים עסקינן, גם החתונה נערכה באותו התאריך.

 

רגע החופה של אני ואלעד -  הקיו

 

הטבעות מג'קסון - הקיו

 

החלום של אלעד ואבי היה אירוע שמשדר אצילות עם קווים מאוד נקיים ויוקרתיים, והם ראו בקיו כמקום עם הרבה עוצמה, אלמנטים של קלאסיקה וטאץ' מיוחד ואחר. המכלול המדויק בעיניהם חידד את הרגש, וזה בדיוק מה שאלעד ואבי חיפשו - חתונה עם המון אמוציות. הם מספרים שהחיבור עם עפרי, אשת הקשר בקיו, היה מדהים מתחילת הדרך והשאיר טעם של חוויה נדירה.

 

המקום של הקיו

 

המקום של הקיו

 

אבי מגיע מבית דתי, והקו המנחה מאז ומתמיד היה לכבד את ההורים ואת המשפחה. היה צריך לאט לאט לבנות את הקבלה של הקשר בחוג המשפחתי ואח"כ גם להתמודד עם התגובה של ההורים. פרק הזמן שהיה בידי הזוג שלנו לארגון החתונה, היה חודש בלבד. נבחר קונספט עיצובי מורכב על ידי אלעד, במשך חודש נאספו בקבוקי זכוכית ונחתכו במכשיר מיוחד. מעמד עץ ענק הוכן בעבודת יד של אבי ושל אלעד, הכל היה אינטנסיבי ומהיר מאוד. רכבת ההרים המשוגעת הזאת הייתה קשה מאוד, אבל מאחדת ובונה. על כל ההפקה ניצחה המפיקה קרן צור שתקתקה כל פרט ופרט באירוע בצורה מושלמת, שבאה לידי ביטוי בין היתר בהכוונה מצויינת לספקים, תיאומי הפגישות, התזמונים המצוינים באירוע - הכל היה מושלם בזכותה.

 

רגע מרגש במיוחד נרשם בזמן החופה, שם חיכו לאבי ההורים שלו. עד אותו רגע היה בטוח שלא יהיו שם, וההגעה המפתיעה שלהם הייתה רגע מדהים.

 

החופה של אבי ואלעד - הקיו

 

אלעד ואבי חולמים קדימה והחלום הבא הוא - להיות הורים ולהצליח לגייס את הכספים שנדרשים כדי להיכנס להליך הפונדקאות בארה"ב. הם ויתרו על ירח הדבש שלהם, ואם היה להם עוד מיליון שקלים, הם לא היו משנים כלום בחתונה היפה, פשוט היו מביאים לעולם ילד משלהם. תודו שזה מרגש.

 

קיראו עוד אודות חתונות גאות בקיו

 

לא היו משנים כלום בחתונה היפה, הם פשוט היו מביאים לעולם ילד משלהם - הקיו

 החתונה של אבי ואלעד - הקיו

 

קרדיטים

צלם: נתנאל חדד

קייטרינג: טעם וצבע

ארט מיוזיק: די גיי שחר

מפיקה: קרן צור

חליפות: אבי - izac, אלעד - genudi

טבעות: ג'קסון רמת גן

שיר כניסה לחופה: שווים

שיר שבירת הכוס: איתו לנצח

 

אלעד ואבי אהובים, היה לנו כיף גדול.

 

הקיו - גן אירועים במרכז