החתונה של אלה ואמיתי

לימודים לתואר בירושלים. קר? רחוק? החברים של אלה ואמיתי דאגו שתקופת הלימודים שלהם תעבור עליהם בנעימים. ומאז הם חיים באושר ואושר...

הקיו

 

אלה ואמיתי אמנם למדו ביחד באותה אוניברסיטה, אולם השניים לא הכירו אחד את השניה באופן מקרי אלא בעזרת מכרים משותפים שהכריחו אותם להיפגש. בליינד דייט מוצלח הידק ביניהם היטב, ואת תקופת הלימודים והמגורים בעיר הקודש, הלא היא ירושלים, העבירו צמוד צמוד אחד לשניה.

 

הזוג המאושר אלה ואמיתי - הקיו

 

אמיתי רכש את הטבעת הרבה לפני ההצעה. הוא התקשה להמתין עם ההצעה, והחליט לבצע את המהלך בחנוכה. בחסות מסורת ירושלמית, שכללה סיבוב חנוכיות ואור בשכונת משכנות שאננים, כרע ברך למרגלות טחנת הרוח המפורסמת. והתשובה? הייתה חיובית, כמו שאתם מבינים.

 

אלה לא רצתה לשלם סכומים גבוהים עבור שמלת כלה, והיה לה חשוב לשמור על הוצאה "שפויה" עבור שמלה לערב אחד בלבד. התפירה של השמלה בסופו של דבר נמסרה לידיהן האמינות של הבנות ממיקה - תל אביב. הן נענו לכל בקשה שהייתה לאלה והיו נפלאות. 

 

השמלה, השיער והאיפור של אלה - הקיו

 

תכשיטים מג'קסון ברמת גן - הקיו

 

הזוג תמיד חלם על חתונה במושב. כשהבנינו שזה לא יקרה, חיפשו גן שיתאם לחלומות שלהם. הקיו נתן מבחינתם מענה מושלם, קלאסיקה, מעטפת ירוקה ויוקרה. אלה ואמיתי זוכרים לטובה את הטעימות בקיו (אפשר לצפות למשהו אחר מ"טעם וצבע"?). בנושא ההכנות, ציינו את הקושי שבכמות הגדולה של ההחלטות אותן צריך לקחת לפני החתונה. הכנה לחיים האמיתיים, לא ככה?

עוד על חתונות בקיו

 

מעטפת יוקרתית לאירוע - הקיו

גן האירועים של הקיו

 

רגע קבלת ההחלטה רבת המשקל - הקיו

 

החופה המרגשת - הקיו

החופה של אלה ואמיתי - הקיו

 

הגן המקסים והירוק של הקיו בשרון

 

קרדיטים

צלמים: גיל ורון

איפור: מעיין אהרונוביץ

שיער: דנה צמות

שמלה: מיקה שמלות כלה

חליפה: דורון אשכנזי

טבעות נישואין: ג'קסון, רמת גן

שיר כניסה לחופה: Florence + The Machine - Stand By Me

 

אלה ואמיתי, מה שהחל בעיר הקודש, והמשיך בקידושין, יכול כנראה ללכת רק לכיוונים טובים...

 

הקיו - גן לאירועים במרכז הארץ