החתונה של סיון ורן

מה הקשר בין פייסבוק, טבעונות ו-2 כלבות מחופשות? כל אחד מהם קירב את רן וסיון עוד צעד לעבר החופה...

הקיו

סיון ורן הכירו דרך חבר משותף בפייסבוק – מהתכתבות הם עברו לטלפון ומשם הם החליטו באופן טבעי, לבדוק אם הם טובים באופליין כפי שהם באונליין. כמה שהם צדקו! וכשזה-זה, זה-זה - רן החליט לעשות את הצעד הבא...

 

החתונה סיון ורן - הקיו

 

כל מי שמכיר את סיון, יודע כמה יש לה חולשה לבעלי חיים ואת זה גם רן יודע – אז ערב אחד אחרי העבודה, הוא החליט להפתיע אותה עם הצעה בלתי נשכחת.

 

רן הלביש את שתי הכלבות שלהם, האחת בחליפה והשנייה בחצאית. כשסיון חזרה הביתה הוא כיוון אותה אל החצאית שעל הכלבה, עליה היה פרח עם הטבעת...

 

שמלת כלה סיון ורן - הקיו

 

 

 

שמלה סיון ורן - הקיו

 

 

עוד לפני התכנונים לחתונה, היה ברור לשניים שזו הולכת להיות חתונה טבעונית לגמרי. כאשר שמעו על התפריט הטבעוני, היו שהרימו גבה, אך סיון ורן התעקשו להגיש את האוכל הטבעוני הטוב והטעים ביותר, כזה שתואם את השקפת עולמם.

 

סיון: "אף מקום שראינו לא השתווה לרמה של הקיו – הצוות הגיע עם ראש פתוח וזרם עם התפריט שלנו, מבלי לפקפק ברגע. כולם היו מדהימים והתגובות היו מטורפות!"

 

עוד על חתונות טבעוניות בקיו

 

פרצופים סיון ורן - הקיו

 

הבחירה בקיו הגיעה מהמקום הטבעי, השקט והפסטורלי שהם חיפשו – מעין בית גדול ואינטימי, הבית הזה עם רצפת העץ החמימה והגינה המרהיבה.

 

הבחירה בקיו - הקיו 

 

הבחירה באולם - הקיו

 

 

בין הלימודים לתואר שלה והקריירה המוזיקלית שלו, לירח הדבש הם אמנם עוד לא הגיעו, אך יש לנו הרגשה שהשניים האלה יעשו טוב האחד לשנייה בכל מקום בעולם.

 

קרדיטים

צילום: רומן בלשוב

איפור: יסמין בדוסה

שיער: סילביה טובול

שמלה: טלי ומריאנה

חליפה: Names

שיר כניסה לחופה: Hero – Enrique Iglesias | ביצוע: ענת בן-חמו

 

סיון ורן, עם כל כך הרבה אהבות משותפות, האהבה שלכם רק תלך ותצמח.

 

הקיו - גן אירועים במרכז הארץ בלב השרון