החתונה של קרן ותומר

זה התחיל בלייק אגבי בטינדר, והפך לאהבה מתובלת בהומור ומלאה בהפתעות קטנות בדרך...

הקיו

"אחד המוצלחים של הטינדר!" 

 

כשקרן נתקלה בפרופיל של תומר, היא בכלל עשתה לו לייק, כי הוא הזכיר לה מישהו אחר. נסתרות הן דרכי האפליקציה והשניים התחילו להתכתב. די מהר לקרן היה "ברור" שהוא ממש לא לטעמה (בטח לא כשהוא חוגג בפנג'ויה באילת) וחשבה להמשיך הלאה, אך משהו בשיחות שלהם גרם לה להגיד כן להיפגש על בירה, מבלי לתאר לעצמה, כי בעוד זמן קצר היא תגיד "כן" לשאלה אחרת לגמרי... 

 

החתונה של קרן ותומר - הקיו

 

הם קבעו להיפגש בבר ה-223 בדיזנגוף. כשקרן הגיעה לבר, תומר כבר חיכה לה בפנים, אך הוא לא היה אותו הבחור שתיארה לעצמה, ומהרגע שהמבטים שלהם הצטלבו הטלפון שלה עבר לשקט. 

 

הזוג המאושר קרן ותומר - הקיו

 

 

כפיים! - הקיו

 

תומר וקרן הבינו די מהר שיש פה משהו מיוחד והזוגיות שפרחה רק הלכה והתחזקה עם הזמן. בעזרת חוש ההומור הייחודי של קרן, היא מספרת לנו שהיא זו שהציעה לתומר "בכוח המחשבה" עד שהרגישה כי הוא קלט את המסר. 

 

הזוג המאושר קרן ותומר - הקיו

 

החופשה במיקונוס שבאה מיד לאחר מכן, הייתה סימן חיובי בדרך לחופה, אך תומר לא ממש הראה סימנים שזה הולך לקרות. באחד מהימים המפנקים על האי היווני, הם החליטו לתפוס תנומה קלה בצהריים, שנקטעה בפתאומיות לאחר שתומר העיר את קרן, כדי לראות את השקיעה. לפני שקרן הספיקה להבין מה קורה סביבה היא מוצאת עצמה יושבת במרפסת החדר מול השקיעה הכתומה, בקבוק יין ושתי כוסות הופיעו מולה ומוזיקה החלה להתנגן. היא התחילה להבין מה קורה, אך לא לפני שתומר נעמד מאחוריה עם חיוך מאוזן לאוזן. 

 

רגע החופה - הקיו

 

התחנה הבאה – The Q

לתומר ולקרן היה ברור שהם לא יתחתנו באולם – הם חיפשו מקום שירגיש כמו בית גדול, חמים, אינטימי וטבעי במראה שלו. 

 

קרן "הקיו היה המקום הראשון שראינו – מעולם לא הייתי מרוצה ככה ממשהו בחיי. עד היום אני מקבלת תגובות על האוכל ועל הקיו עצמו. ברגע שאנשים הגיעו למקום, כל התלונות על הדרך הארוכה מהצפון התפוגגו." 

 

העיצוב של האירוע - הקיו

 

 

החופה - הקיו

 

קרן מוסיפה "הייתי מוכנה להתפשר על השמלה ועל האוכל, אבל לא על הקיו – הצוות לא נח לרגע, והקשיב לנו בכל צעד ושעל בתהליך ההפקה לפני וביום החתונה עצמו." .

 

מידע נוסף על חתונות בקיו

 

האיפור המאושר - הקיו

 

 

הכלה החוגגת - הקיו

 

 

קרדיטים

צילום סטילס: שרון כהנא

צילום וידאו: צור לבנה

איפור: עדי סולומון

שיער: עדי סולומון

שמלה: עדי גרומן

חליפה: Story

טבעות: זיו תכשיטים

שיר כניסה לחופה: יוצא לדרך – שלומי שבת

 

לפעמים, אהבה פוגשת אותנו בדיוק כשלא הסתכלנו.
אין ספק שהיא פגשה את קרן ותומר בצורה הטובה ביותר.

 

הקיו - גן אירועים במרכז, סמוך לתל אביב