החתונה של גילי ועידו

השאלה מי התחיל עם מי עדיין שנויה במחלוקת אבל מה שבטוח - גילי ועידו הם זוג משמים.

הקיו

הם הכירו בימי התיכון העליזים, וכשטסו יחד מטעם בית הספר לפולין, החלו להבין שיש כאן משהו קצת מעבר לידידות בכיתה. עידו מספר שגילי עשתה לו עיניים באוטובוס והיא, מצידה, טוענת שזה בדיוק ההיפך. מה שכן, גילי מודה שהיא זו ששלחה ראשונה הודעת טקסט לעידו. "אם זה נקרא להתחיל, אז סבבה...", גילי צוחקת. ועידו מוסיף בחיוך מנצח: "בבקשה!" 

 

הכלה והשושבינות - הקיו

 

אהבת הנעורים צמחה לקשר זוגי ארוך ויציב והצעת הנישואין הגיעה אחרי כמעט תשע שנים מאושרות יחד. גילי הייתה בטוחה שעידו יציע לקראת חגיגות השנה התשיעית, אבל הוא דווקא בחר להפתיע והקדים בארבעה חודשים. הוא ביקש מגילי לבוא איתו למסיבת ההפתעה של החבר הכי טוב שלו. גילי, כמו בת זוג אחראית, מיהרה להגיע מאירוע אחר בו שהתה והקדימה בחצי שעה. היא התקשרה לעידו ועדכנה שהיא שם. עידו נאלץ להתחמק ממנה, עקב ארגונים אחרונים להצעת הנישואין, ואמר לה שהוא חייב לנוח. מפה לשם, גילי חיכתה לעידו באוטו חצי שעה שלמה... "כשהוא סופסוף הגיע, אפילו לא הסכמתי לתת לו יד מרוב שהייתי עצבנית", מספרת גילי. 

 

הזוג המאושר - הקיו

 

עידו הוביל את גילי על שביל מקושט בנרות ובלונים על צוק בחוף הים, אבל גילי עדיין לא הבינה שהתפאורה היפה נועדה לה. גם כשראתה את אחותו מצלמת את כל מה שהתרחש, היא עדיין חשבה שהיא בדרך למסיבת ההפתעה של החבר. לבסוף, עידו כרע ברך ושאל נרגש - "התנשאי לי?". גילי ההמומה פרצה, כמובן, בבכי והסכימה להיות אשתו, כשהם מוקפים בבני משפחה משני הצדדים. 

 

מידע נוסף על חתונות בקיו

 

החתן והשושבינים - הקיו

 

תופסים..? - הקיו

 

את תאריך החתונה הם קבעו ל-18 באפריל 2017 ובחרו לחגוג את נישואיהם בקיו. "אהבה ממבט ראשון", כך הרגישה גילי כשהגיעה אל הקיו - "ברגע שנכנסנו הבנו שזה המקום בשבילנו. בכל פעם שהגענו לפגישה, הרגשנו שאנחנו לא "סתם תאריך" - היה חיבור חברי ואכפתי וזה נתן לנו הרגשה טובה"; "חיפשנו מקום שיהיה קצת כפרי", מוסיף עידו. "שילוב של גן ואולם שנראה אלגנטי. היה לנו חשוב שהמקום, האוכל והמוזיקה יהיו מצוינים ובקיו מצאנו בדיוק את זה"

 

המאפיה - הקיו

 

האולם של הקיו

 

החתונה של השניים היתה שמחה במיוחד. אפילו שיר הכניסה לחופה התחלף מ"בראשית" לטרנאס מקפיץ, כשהחברים הכי טובים של הזוג המאושר מצטרפים אליהם לריקוד סוער ומלווים אותם כל הדרך אל הרב. "היתה חתונה מדהימה!", מסכמת גילי. 

 

את ירח הדבש הם יבלו בקיץ הקרוב במרכז אמריקה, בטיול שמורכב מהמון פינוקים.

לנו רק נותר לאחל שאהבה ביניכם רק תצמח ותתעצם ותעשו חיים בחופשה! 

קרדיטים

צילום סטילס: אורי חיון

צילום וידאו: רונן גולדשטיין

איפור ושיער: איילה חיימוב

שמלה: גלי קרטן

חליפה: באמוס סקוור

שיר כניסה לחופה: "בראשית עולם" | שלומי שבת 

 

הקיו - גן אירועים במרכז, סמוך לתל אביב