החתונה של מילי וחן

איך מארגנים חתונת חלומות תוך חודשיים בלבד? מילי וחן עשו זאת בגדול ונהנו מכל רגע

להכיר את הזיווג שלכם בגיל ארבע זה באמת נדיר ומיוחד, אבל זה בדיוק מה שקרה למילי וחן רזון. 

 

 

השניים שנישאו ב-9 במרץ 2017, נפגשו לראשונה בגן הילדים והמשיכו להסתובב באותם מעגלים לאורך כל חייהם. לפני כחמש שנים חן הגיע ליום ההולדת של מילי, הם המשיכו את הערב יחד ומאז הם לא נפרדו.

 

הצעת הנישואין הגיעה למילי בהפתעה. סבה, שגידל אותה והיה חלק משמעותי בחייה, חלה וביקש שהשניים יינשאו בהקדם. מילי לא חשבה שהכל יקרה כל כך מהר, ובטח שלא ציפתה להצעת נישואין בבית עם הקפה של הבוקר - "חשבתי שחן צוחק", היא מספרת. "בצהריים כשהוא חזר עם טבעת הבנתי שזה באמת קורה ואנחנו מתחתנים". "אני בן אדם ספונטני", מוסיף חן. "ידעתי כמה סבא שלה היה חשוב לה ולא ראיתי סיבה להתמהמה"

 

 

 

בתחילה, חן ומילי תכננו אירוע קיץ קטן, אבל בעקבות מחלתו של הסב, הם בחרו להקדים הכול ולהתחתן באירוע גדול תוך חודשיים מרגע ההצעה. לצערם, סבא של מילי נפטר כעבור חודש ולא זכה להגיע לחתונה. "זה לא היה קל", מסבירה מילי. "אבל הרגשתי שהוא שם אתנו. רגע החופה היה מאוד משמעותי עבורי, כי הזכרנו את סבא שלי ז"ל ומאוד התרגשתי". 

 

 

 

כיוון שהחתונה נערכה בפורים, בחרו מילי וחן לחגוג באווירה צבעונית במיוחד במסיבת פול מון עם שני ברים נוספים של אלכוהול, ציורי גוף, תחפושות ואביזרים. "אחת החברות שלי באה מהבית מחופשת למרות שלא ביקשנו. היא לא תשכח לי את זה כל החיים...", צוחקת מילי. 

 

 

 

לקיו הם הגיעו בעקבות המלצה של חברה - "ברגע שהגענו לקיו שכחנו מכל שאר המקומות", הם מספרים. הם אהבו בעיקר את אווירת הטבע המשוחררת, את היחס האישי ואת התגייסות כל הצוות להפקת חתונה מושקעת וגדולה תוך זמן כל כך קצר; "החתונה היתה מדהימה וקיבלנו תגובות מפרגנות, מעבר לכל הציפיות", מחמיא חן ומילי מוסיפה: "אני ממליצה לכל הזוגות להתחתן בקיו. הם עזרו לנו בכל הארגונים והליווי שלהם פשוט חם ומקצועי".  

 

 

אז איך אתם מסכמים את החתונה? "בא לנו שוב!"

 

תודה מילי וחן, שנתראה רק בשמחות ותיהנו בירח הדבש בהודו ובתאילנד! 

 

 

קרדיטים 

 

צילום סטילס: ארטיק

צילום וידיאו: קרני 

איפור ושיער: נטלי ארצי

שמלה: ג'ולי וינו

טבעות נישואין: דניאל תכשיטים, קניון רחובות

שיר כניסה לחופה: "בעולם שלה" | התקווה 6 

 

הקיו - גן אירועים במרכז, סמוך לתל אביב