החתונה של נעמה ויפתח

שבע שנים אחרי שיצאו לדייט ראשון, נעמה ויפתח עמדו מתחת לחופה נרגשים ואוהבים

הקיו

היא הייתה מש"קית ת"ש והוא היה איש קבע באותו בסיס. מבטים הוחלפו, חיוכים נשלחו ואהבה צעירה נולדה לה.

כך הכירו נעמה ויפתח צחר, שנישאו ב-8 ביוני 2017 בקיו.

 

צילום: נופר תגר למוזיקה פלוס

 

הם לא ממש זוכרים מי התחיל עם מי, או לאן הם יצאו בדייט הראשון, אבל שניהם מסכימים, שההתלהבות הייתה הדדית והיה להם ברור שהם מצאו את החצי השני שלהם. אחרי כמעט שבע שנים מאותו מפגש בבסיס הצבאי, החליט יפתח להציע לנעמה נישואין. נעמה מספרת שהייתה לה הרגשה שהוא עומד לשלוף טבעת, אבל היא חשבה שזה יקרה ביום ההולדת שלה. במקום זה, יפתח הפתיע יומיים לפני. 

 

צילום: נופר תגר למוזיקה פלוס

 

צילום: נופר תגר למוזיקה פלוס

 

"יצאתי עם חברות, שכמובן ידעו על הצעת הנישואין, וכשחזרתי הביתה הוא חיכה לי עם נרות ונרקיסים ועם השיר שלנו ברקע שגם אתו נכנסו לחופה", מתארת נעמה. "הוא אמר שאני האישה של חייו ושאל אם אני רוצה להתחתן אתו. כמובן שהסכמתי מיד עם דמעות בעיניים"; "תמיד רציתי להתחתן אתה", מוסיף יפתח - "ידעתי שהיא תהיה אם ילדיי". חצי שנה לאחר מכן, נעמה ויפתח כבר עמדו מתחת לחופה. 

 

צילום: נופר תגר למוזיקה פלוס

 

אחת הסיבות המרכזיות שהשניים בחרו להתחתן בקיו היא הצוות - "קיבלנו יחס חם ואדיב לאורך כל הדרך. פשוט תענוג", מספר יפתח. הרגעים שהכי נחקקו להם מהחתונה היו הצעידה לחופה, ושהניפו אותם באוויר בזמן הריקודים. "רוב הזמן היינו באוויר וזה היה מדהים", צוחקת נעמה. 

 

לאורחים חיכתה הפתעה נעימה, כשעל כל שולחן הונח דף ממוסגר ובו עובדה על החתן והכלה - "פיזרנו כל מיני 'הידעתם' עלינו ואנשים ממש אהבו את זה. הייתה לנו חתונה מאושרת ושמחה". את האווירה הכיפית והמשוחררת הם מתכוונים להמשיך גם בירח הדבש באיי סיישל... 

 

צילום: נופר תגר למוזיקה פלוס

 

ומה הטיפים של נעמה ויפתח לחתונה המושלמת? לא לערוך שינויים בבוקר האירוע. לשחרר, ליהנות ולקחת הכול בקלות. והכי חשוב להיות שם האחד בשביל השנייה לאורך כל הדרך!

 

 

מזל טוב לזוג המאושר - שתמיד תצחקו, תאהבו ותהיו מאושרים ❤

 

 

קרדיטים 

 

צילום: נופר תגר למוזיקה פלוס 

איפור ושיער: מיכל פוסמן 

שמלה: טלי הנדל 

חליפה: דורון אשכנזי 

טבעות נישואין: ג'קסון 

די.ג'יי: דני תובל (קליאנטה)

שיר כניסה לחופה: Home | Edward Sharpe & The Magnetic Zeros 

 

הקיו - גן אירועים במרכז