הבה נרעישה - חתונה פורימית

4 רעיונות צבעוניים שיהפכו את החתונה שלך לפסטיבל פורימי

הקיו

כולנו רוצים שהחתונה שלנו תהיה בלתי נשכחת, זאת שכולם יזכרו אותה לדורות. אבל יש מסביבנו כל כך הרבה חתונות, אז איך נגרום דווקא לשלנו להיות האירוע הזה שלא מצליחים להפסיק לדבר עליו?

למזלנו נפלנו על טיימינג מושלם – חג הפורים הבא עלינו לטובה. קשה לחשוב על הזדמנות טובה מזו לעשות חתונה באמת יוצאת דופן שלא תשכח לעוד הרבה שנים.
ובמיוחד בשביל האירוע המרגש ליקטנו לכם מספר רעיונות מגניבים שיהפכו את החתונה לשמחה עד לא ידע!

האורחים שלנו
נתחיל בזה שהדבר המתבקש ביותר הוא לבקש מהאורחים שלנו לבוא מחופשים. אבל בגלל שאנחנו יודעים שתמיד יהיו את אלו שיגיעו בשמלה שחורה ומכופתרת ויפחדו לפרוץ גבולות, נכין במיוחד בשבילם דוכן תחפושות קטן ונגיש. כמה שפמים, משקפיים, כובע גבוה וזהו – עכשיו כולם מוכנים לצאת לרקוד. אם רוצים להקפיץ את האירוע עוד יותר, בחרו אביזרים באותו הסגנון כך שכל אורחי החתונה יראו כאילו יצאו מאותו הסרט.תחפושת חתן-כלה
כמובן שחשוב שהאורחים יתחפשו – אבל אין ספק שגם אתם צריכים להוות דוגמא. ואם חשבתם לזרום עם החג עד הסוף, נסו לוותר על הלבוש הפורמלי (גם אם רק לחלק מהזמן!) ובמקום שמלת כלה וחליפת חתן תלבשו תחפושת מדהימה שתייצג בדיוק את מי שאתם. 

כמה דוגמאות: חתן שמחופש לסופרמן וחוטף את הכלה שלו לחופה; כלה עם כנפיים שהופכת למלאך השומר של החתן; כלה עם כתר שמאחוריה עומדות סדרה של שושבינות בתחפושת משרתות; חותנת עם מטאטא וכובע של מכשפה; חתן שהופך מצפרדע לנסיך אחרי החופה; תתפרעו עם הדמיון - השמיים הם הגבול והחתונה היא האירוע שלכם להיות הדבר הכי יצירתי שיש. 


משלוח מתנה
בחתונה הקרובה הולכים לוותר על עציצי התבלין הרגילים לאורחים ובמקום זה מעניקים מתנת חתונה שווה באמת – משלוח מנות! מלאו את המשלוח בכל הדברים הטובים שגורמים אושר, שימו בדוכן צבעוני ליד היציאה, והפכו את מתנת החתונה לבלתי נשכחת. 

נ.ב - זמן האריזות זו גם אחלה הזדמנות לבקש עזרה מהמשפחה והחברים וככה לשלב אותם בחתונה במשימות שכיף לעשות.  

עד לא ידע
אין חתונה בלי אלכוהול ואין פורים בלי שתייה מוגזמת. לכן זה מה שהופך את שני האירועים לכ"כ מושלמים יחד. אז בואו נקיים את פורים כהלכתו ונהפוך את הבר הרגיל לאחד צבעוני, מקושט ומאובזר שיכניס את כל האורחים לאווירת החג.
אפשר להוסיף טאץ' נוסף לברמנים ובכל פעם שהחתן והכלה מרימים שוט – כולם צריכים להשתמש ברעשנים. יהיה שמח.

הקיו - גן אירועים פתוח במרכז הארץ

 

0.2884327