החתונה של אטל ואורי

עם אינספור חברים שהופכים לחלק בלתי נפרד מהחתונה וגעגועים לצפון הירוק שמוצאים ביטוי בגן הקסום של ה-Q זוהי חתונה הרקפות של אטל ואורי

הקיו

אטל הייתה סטודנטית לרפואה ואורי סטודנט לפסיכולוגיה. חבר משותף הפגיש ביניהם ערב אחד בבר מקומי בצפון. משם סיפור האהבה רק הלך והתגבר עד שהגיע לשיאו בחתונה המרגשת שהתקיימה רגע לפני תחילת החורף.

נקודת תצפית
הם גרו יחד בצפון 4 שנים עד שעברו לדירה בת"א, אבל המרחק לא מנע מהם לעלות כמעט כל שבוע לנקודת התצפית האהובה עליהם שמשקיפה על כל עמק החולה. אורי הבין שבגלל ההרגל אטל לא תחשוד, ובחר להציע לה נישואין בלוקיישן הכי יפה בצפון.

חורף בוא
הלו"ז הצפוף של רופאה ופסיכולוג נתנו לזוג מסגרת זמנים מצומצמת לחגוג בה את החתונה שנפלה בול בחורף. בדיוק בגלל זה הם בחרו ללכת לראות איך נראית חתונה ב-Q דווקא ביום הגשום בשנה. כמובן שהכל היה יותר ממושלם ואטל ואורי סגרו על תאריך חורפי משלהם. למזלם באותו היום מזג האוויר חייך אליהם והם אפילו יכלו ליהנות מהגן הקסום.

רקפת נחמדת מאד
הם חשבו תחילה איזה מתנות האורחים ישמחו לקבל ומשם הבינו שעלו על קונפסט מעולה. הרקפות הפכו למוטיב המרכזי שלהם כשההזמנה עוצבה עם רקפות, המסגרת למגנטים וכמובן המתנות לאורחים שקישטו את השולחנות.

שר הטבעות
אחרי שהם כבר יצאו מחדר חתן כלה לכיוון הצעידה המרגשת לחופה, הם פתאום שמו לב ששכחו את הטבעות בחדר: "אף אחד לא אמר לנו שאנחנו צריכים לקחת אותם איתנו". ברגע האחרון הם הבינו את הטעות ורצו אצו בחזרה להביא את הטבעות. פוו, איזה מזל.

החבר'ה הטובים
בחתונה הזו החברים לא היו שם רק כדי לשמוח ולשתות קצת יותר מידי צ'ייסרים, הם ממש לקחו חלק אינטגרלי מהכנת החתונה כולה. החברות של אטל עזרו בעיצוב, חברות נוספות קישטו את אוטו החתונה, זוג החברים הכי טובים בירך בחופה, והדובדבן שבקצפת - ההרכב מהצפון של אורי ניגן את שיר הכניסה לחופה, בעיבוד אישי ומרגש, במיוחד עבור הזוג.

טיפ: "לא להתעסק בדברים הקטנים, העיקר לבוא ליהנות"
🧡

עיצוב: החברות של אטל
סטילס: עידן מרציאנו
ווידיאו: יאיר שילוח 
די.ג'יי: רואי טוחנר
איפור: שי תלמי
שיער: דנה צמות (שהיא גם חברה של אטל!)
שמלת כלה: ערן צוריאל
חליפת חתן: Names
טבעות: יהודה טבעות
שיר כניסה לחופה: "לקחת את ידי בידך" של יהודית רביץ ומתי כספי בביצוע של החברים

 

0.2797533