החתונה של תמר ויונתן

עם הרבה אהבה ובאווירה אינטימית זו החתונה הנפלאה של תמר ויונתן

הקיו

תמר ויונתן הכירו אי שם בהודו הרחוקה בקפה אום המפורסם בדראמסאללה. מאז הם הספיקו לעשות הרבה יוגה, להפגש מחדש שוב בארץ, ולהתאהב. זוהי החתונה של תמר ויונתן.

החבר'ה הטובים
לזוג המאושר היה חשוב שכל האנשים שעוטפים אותם בחתונה יהיו האנשים האהובים עליהם, לכן הם בחרו שגם הספקים שמלווים אותם במהלך היום המיוחד יהיו חברים טובים. וכך אכן קרה שהצלם, המאפרת ואפילו הדי.ג'יי הם בעצם חברים של הזוג שהפכו את היום שלהם לרגוע וביתי הרבה יותר. 


כמו בבית
כשחיפשנו אולם הכי היה לנו חשוב להרגיש בו בבית, כי רצינו שגם החתונה תרגיש ככה. חשוב היה לנו הטבע, הירוק, הצמחים וההרגשה הפתוחה יחד עם התחושה האינטימית והביתית. "הסתדר לנו פיקס". 
בתופים ובמחולות
הזוג נכנס עם השיר הקצבי Ya Rayah של הזמר האלג'יראי Rachid Taha שמדבר על חזרה מהנדודים הביתה: "בחרנו שיר שמח, עם תופים, כניסה שמחה עם ריקודים, כדי שככה גם יראו החיים שלנו". לאחר מכן הם הקריאו זה לזה קטעי ברכה מרגשים וכל אחד העניק לשנייה טבעת.

הללויה
אם תשאלו את הזוג מה היה הרגע המרגש ביותר בחתונה שניהם יסכימו על שיר הסיום של הללויה. אחרי שהם רקדו ריקוד הסלואו כל המשפחה והחברים התקבצו סביבים והתהווה סביבם מעגל אהבה "אינטימי, מצומצם, מחבר ומסכם". 


"מה שניצור זה מה שיהיה"

🧡

קרדיטים:
עיצוב: דניאל אלסברג-דושקה
צילומים: Eran Alergant Photography
די.ג'יי: אור נחום
איפור ושיער: אלה אביב
שמלת כלה: מחסן לכלה
חליפת חתן: Boss
שיר כניסה לחופה: Ya Rayah של הזמר Rachid Taha

0.2701187