ושמחת בחגיך והיית אך שמח!

איגדנו לכם רעיונות מגניבים שיוציאו את כל האורחים שלכם עם חיוך על הפנים :)

הקיו

אין כמו הרינה והדיצה של חגי תשרי
באוירת החג הכנו לכם כמה רעיונות מקוריים שישמחו את החברים, הסבים, הדודות וכמובן את ההורים! 

איך לשמח את החברים הכי טובים?
אין ספק שהחברים הטובים הם חלק בלתי נפרד מהשמחה של החתונה, הם מרימים לך, משקים אותכם, רוקדים איתכם ועושים הרבה שמח – אז למה לא לשמח אותם בחזרה? במקום לתת שמות גנריים לקוקטיילים או להציג מנה סתם בשמה הרגיל בתפריט – למה לא לתת לחברים הכי טובים מקום של כבוד ולחבר את המנות והמשקאות עם החברים עצמם: במקום מוחיטו – הקוקטייל של ליאור, במקום קבבונים בטחינה – האהבה של דניאל, במקום סופלה חם – המתוק של עומר ועוד ועוד. הם כבר יודו לכם. 

איך לשמח את הסבים?
הסבים כמובן צריכים מקום של כבוד בחתונה, והם גם תמיד מעריכים מחוות קטנות עם מחשבה מאחוריהן (זוכרים כמה הם העריכו את הציורים השטותיים שהכנתם להם ועדיין תלויים על המקרר?). אז בדיוק בגלל זה הבנו שהמקום שלהם דורש מחשבה, ולכן לפני שהם מתיישבים בכיסאות כדי לצפות בחופה, דאגו שבשורה הראשונה יהיו שלטי 'שמור' במיוחד עבורם ועם מחווה מתוקה – 'שמור ללאה – הסבתא הכי מגניבה בעולם', 'שמור לדרור – הסבא המלך', 'שמור לשרה – הסבתא הכי הכי' ועוד. כי מפני שיבה – תרימו! 😊 

איך לשמח את הדודה?
איזה כיף שהחתונה שלכם כבר הגיעה וסופסוף תפסיקו לשמוע מהדודה את המשפט: "נו, מתי חתונה?". אבל מה שאתם עוד לא יודעים, זה שאחרי שהשאלה הזו נגמרת, מתחילה שאלה חדשה: "נו, מתי ילדים?", אז כדי להימנע מהמשך שאלות מעצבנות, הקדימו תרופה למכה: אז לא, לא צריך לעשות ילדים לפני החתונה, אבל כן אפשר לייצר תמונה של ילד עתידי שמורכבת מהפנים שלכם! הדפיסו את תוצר חייכם על גלויה עם הסבר קצר וחלקו להם כמתנה אישית במהלך החתונה. אין ספק שהמחווה תגרום להם לחייך. 

איך לשמח את ההורים?
האמת היא, שההורים שלכם כנראה יהיו מאושרים עד הגג לא משנה מה. בעקבות כמות ההשקעה שלהם, הם ירגישו באיזה שהוא מקום שהאירוע הזה הוא גם שלהם... אז למה לא לעזור להם לממש את הפנטזיה? כמחווה מרגשת להורים, בקשו מהם לשחזר את תמונת החתונה המפורסמת שלהם, או שחזרו אותה בעצמכם! כשהצילומים יגיעו, הדפיסו את התמונה ומסגרו אותה יחד עם תמונת החתונה שלהם. אי אפשר שלא להעריך אתכם. 

צילום: גיל ורון