איטס בוהו טיים!

אם תחרה, מקרמה והרבה פרחים צבעוניים מעלים לך חיוך על הפנים – אז הכתבה הזו בוהו בשבילך 🌸

הקיו

קשה שלא להתאהב ברעננות שמביא הבוהו שיק. הצבעים העזים שמשתלבים בצורה מושלמת עם שמלת הכלה הלבנה מקרינים פשטות והרבה חופש. מקישוטי הגן ועד לפרחים בשיער - כך תהפכי את החתונה שלך לחתונת בוהו מושלמת.

http://googlechrome2016.ru/index.php?s=womanyblog.bloggerium.ru&p=132453-66-trendy-wedding-bohemian-outdoor-rugs.html
השטיח המעופף
השטחים הירוקים של ה-Q מאפשרים את החתונה הבוהמיינית המושלמת. שטיחים צבעוניים פרושים על הדשא, עליהם מונחים כריות צבעוניות המעניקים אינספור מקומות ישיבה שמשדרים הרבה נוחות ופאן. בוהו סטייל מהרגע שהאורחים נכנסים.
http://googlechrome2016.ru/index.php?s=womanyblog.bloggerium.ru&p=132453-66-trendy-wedding- bohemian-outdoor-rugs.html
מקרמה אהובי
חתונת בוהו שיק לא יכולה להיות שלמה בלי קצת (או בעצם הרבה) מקרמה ולוכדי חלומות. העיטורים הלבנים, הרכים והנעימים לעין שיקשטו כל פינה גלויה, מהחצר, לכניסת אורחים ועד לחופה עצמה, פשוט מרגישים נכון.

https://www.instagram.com/feather.com.au/
https://niromastudio.com/blogs/blog/macrame-wedding-backdrops-available-to-rent-now?utm_medium=Social&utm_source=Pinterest
שולחן ערוך
ובל נשכח את השולחנות הערוכים, עמוסים כל טוב, מלאים פרחים גדולים וצבעוניים, שישלימו את השיק לבוהו.
https://hellomay.com.au/real-weddings/glenna-abraham-elegant-rustic-sydney-new-south-wales-wedding-photographer/
הפרח בגני
כמו שראיתן, אי אפשר בלי פרחים מכל עבר, וזה לחלוטין גם אומר פרחים בשיער. אבל פרחים בשיער זה תמיד יפה, אז למה לא? בין אם מדובר בזר על הראש או בשזירה מושלמת, אי אפשר שלא לאהוב את התוספת הזו.

https://photorik.com/fall-boho-wedding-ideas-fall-floral-bohemian-wedding-with-shabby-chic-and-rusti/ http://smartvaforu.com/bohemian-wedding-hairstyles-for-long-hair/
שמלה לי
ואם כבר החלטת שאת עושה חתונה בוהמיינת למופת, אי אפשר שלא להשלים את הלוק עם שמלת כלה לבנה, מושלמת ונוטפת סטייל. למזלנו קיימות בחוץ אינספור שמלות בסגנון, כל מה שנשאר לך זה למדוד ולהצטלם בנונשלאנט.

https://fashionplace.info/41-rustic-lace-wedding-dresses-for-different-tastes-of-brides/41-rustic-lace-wedding-dresses-for-different-tastes-of-brides-10/#main
https://ohbestdayever.com/2018/01/10/top-18-boho-wedding-dresses-2018-trends/2/

Young, Wild and Free

הקיו - גן אירועים פתוח במרכז הארץ