לצאת מהמסגרת – 5 רעיונות מיוחדים לספרי אורחים שלא ישכחו

איך הופכים נורמה קטנה ובנאלית לטרנד מגניב שלא יפסיקו לדבר עליו? איגדנו לכם 5 רעיונות לספרי אורחים שכולם ירצו לחתום עליהם.

הקיו

הגיע הזמן שמסורת החתימה על ספר האורחים תיהיה הרבה יותר משמעותית ומגניבה. בגלל זה אספנו לכם חמישה רעיונות מקוריים שתרצו להוסיף לתכנון החתונה הקרובה.

תמונות פולארויד
על שולחן האורחים מקמו 2 מצלמות פולארויד עם הוראות פשוטות – כל אחד מצלם תמונה אחת ומאחוריה משפט ברכה. את התמונות המוכנות אפשר להשאיר בעדינות בקערה יפה או טוב מכך לתלות לראווה כדי שאף אחד לא יפספס את הרעיון המגניב שלכם.

*מושלם לאוהבי הנוסטלגיה*

Pinterest

Pinterest

גלובוס
הניחו מתקן גלובוס עומד ובקשו מאנשים לחתום את שמם עם תוספת ברכה קטנה.
אפשר להציע שהחתימה תופיע על מקום שבו הם הכי ממליצים להעביר את ירח הדבש או להציע שיחתמו במקום שהם מעולם לא היו. אפשר גם פשוט לכתוב: "אנחנו הכי שמחים בעולם שבאתם לחגוג איתנו!".

*מושלם לזוגות שתמיד מטיילים*

Ruroh Weeding
מגדל ג'אנגה
רוצים להפוך את ספר האורחים לחוויה באמת מאתגרת?
הכינו מגדל ג'אנגה עומד ובקשו מכל אורח להוציא חלק ולחתום עליו. נראה מה יקרה עד סוף הערב.

*מושלם לאוהבי המשחקים*

Pinterest
טביעות אצבע
לא, לא מדובר בספר אורחים של המשטרה, אלא ברעיון מקסים ומקורי שמוותר על החתימה הרגילה ובמקומה מייצר תמונה שמורכבת מטביעות האצבע של האנשים האוהבים עליכם.
רק לא לשכוח לשטוף ידיים אח"כ.

*מושלם לאוהבי האומנות*
Pinterest
Pinterest

Pinterest

שמלה כלה
אין ספק שמדובר ברעיון הכי מקורי ונועז שנתקלנו בו, ולא מיועד למי שמתכוונת להחזיר את השמלה לחנות - שמלת כלה שהופכת לספר אורחים מהלך. הסתובבי בין האורחים עם טושים בצבעים ובקשי מהאורחים לחתום, לצייר או לכתוב משהו מהלב. אנחנו היינו ממליצים להעביר את השמלה בין האורחים כשהיא כבר לא עלייך...

*מושלם לזוגות הנועזים*

The Luxe Cafe

ואל תשכחו - יצירתיות היא שם המשחק! 

הקיו - גן אירועים פתוח במרכז הארץ