החתונה של מאיה ואנדרס

טבעת אחת שאבדה והרבה מוסיקה לטינית – זוהי החתונה המנצחת של מאיה ואנדרס

הקיו

באווירה לטינית מקפיצה עם אורחים מישראל ומאורוגוואי, עם חבר זמר שהפתיע בשיר וטבעת אחת שאבדה – זוהי החתונה של מאיה ואנדרס

צילום: איציק בן דוסא

אחוות הטבעת
הוויכוחים במשפחה על איך זה קרה ממשיכים עד היום, אבל ממש באמצע החופה, הטבעת של מאיה נפלה בין חלקי הדקים ונעלמה. באינסטינקטים של זוג צעיר אנדרס פעל בנחישות וקידש את מאיה בטבעת שלו: "כולם לקחו את זה הכי בקליל, חלק מהאנשים אפילו לא שמו לב". 10 דק' אח"כ חבר הציל את הטבעת האבודה ומאיה קודשה עם הטבעת שלה ברחבת הריקודים. 

צילום: איציק בן דוסא

צילום: איציק בן דוסא

רגע הפגישה
רגע השיא שהיה למאיה ואנדרס בכל היום, אחרי שבילו את כולו עם משפחה וחברים, היה רגע המפגש ביניהם בחתונה, לראות אחד את השני עם השמלה והחליפה ולהרגיש שזה אמיתי. אנדרס מנסח את זה בצורה מושלמת: "הכי מרגש זה שאני הבנתי שאני מתחתן איתה".

צילום: איציק בן דוסא

עובר בירושה
לאנדרס ומאיה היה ממש חשוב להתחתן באווירה של טבע, עם ירוק בעיניים ופרחים מסביב. רק אחרי כמה מקומות שהזוג ראה, אביה של מאיה הזכיר להם שגם אחותה של מאיה התחתנה ב-Q, וכך צוות החיפושים מצא נחלה. אגב גם המאפרת עברה באותה ירושה. 

צילום: איציק בן דוסא

צילום: איציק בן דוסא

נושא החליפות
אנדרס בחר לקנות חליפה בדרך לא קונבנציונלית, ותוך כדי טיול עם מאיה בוויאטנם, הוא מצא חייט חליפות לפי מידה. הם היו 3 פעמים במדידות, כשכל מדידה נמשכת כמה שעות, ובסוף יצאו עם חליפה מחויטת ואפילו נעליים(!) שנתפרו במיוחד בשבילו. מודים שהיה שווה.

צילום: איציק בן דוסא

שרים בספרדית
כשהחתן עושה עלייה מאורגוואי וחצי מהאורחים טסים לארץ לחתונה המיוחדת, איזה שהיא הפתעה חייבת לקרות. וכך, חבר משפחה שהגיע לאירוע, ובמקרה גם זמר מפורסם מאורגוואי, הפתיע את הזוג והופיע עם אחד השירים האוהבים שלו באדפטציה אישית במיוחד עבורם. האמת, מרגש.

צילום: איציק בן דוסא

צילום: איציק בן דוסא

"לנשום הרבה. לדעת להתפשר. לקחת דברים בקלילות"
🧡

קרדיטים
עיצוב: דניאל אלסברג - דושקה
מיתוג: צליל גאני
סטילס: איציק בן דוסא
ווידאו: דימה גיל
די.ג'יי: באגו
איפור: נורית חן
שיער: שקד אזר
שמלת כלה: ענבל רביב
חליפת חתן: לפי מידה בוויאטנם
תכשיטים: דנה מנצור
שיר כניסה לחופה: סיבה טובה, אריק סיני