שיערך הארוך, נערה, שיערך הקצר

ליקטנו לך 5 תסרוקות מושלמות לקיץ שלא יפריעו לרקוד ויעשו נעים בעורף

הקיו

בין אם יש לך שיער ארוך, קצר, חלק או מתולתל - החום, הלחות והשמש הקופחת מכתיבים לנו את אפשרויות התסרוקות שלנו לקראת החתונה. אז רגע לפני הסיכות, הנה 5 דוגמאות לתסרוקות קיץ מעוררות השראה:

נערת הפרחים – אמצי לעצמך לוק קליל ולא מתאמץ, המתאים בדיוק לקיץ, ושלבי מספר פרחים בהירים בתסרוקת. רק כדאי לבקש מסבתא שתעזור להכניס פנימה את השוונץ :)

שיער אסוף מגולגל – תסרוקת מצויינת אם את רוצה להמנע משיער סורר שיפריע לך בריקודים ולתת למאוורר לנשוף לך בעורף. אז אם את רגילה ללכת עם אסוף ביום יום, ורוצה לתת דגש גם לשמלה המיוחדת, תסרוקת הגולגול הזו היא אופציה קלאסית ונהדרת.

הנסיכה שלא מתאמצת - אם את רוצה להרגיש נסיכה מצד אחד, אבל רוצה להמנע מיתר אקססוריז מהצד השני – תסרוקת ה"לא התאמצתי בכלל" אבל "יושבת עליי מושלם" תסדר לך חתונה מהאגדות.

צמה מיוחדת - התסרוקת הזו תאפשר לך לרקוד בחופשיות לאורך כל האירוע בלי חוסר הנוחות של תסרוקת כבדה ומסובכת. והאמת, ככל שהיא מתבלגנת יותר ככה היא יותר יפה.

שיער פזור - אם את רגילה ללכת עם שיער פזור גם ביום יום, ואין לך דאגות מהחום – תסרוקת שיער פזור יכולה לתת לך את הלוק הטבעי והנוח שאת אוהבת. היופי שבפשטות. 

ואל תשכחי - את הכי יפה כשנח לך!

 

הקיו - גן אירועים פתוח במרכז הארץ