החתונה של ליאור וחן

כל הדרך מהצד השני של העולם - ככה נראית חתונה מושלמת שמתכוננת כולה בשלט רחוק

הקיו

ליאור וחן היו צריכים לנסוע כל הדרך לצד השני של העולם, כדי למצוא את אהבת חייהם. את חתונת הבזק הם ארגנו בחודשיים, בשלט רחוק מסין, והאמת, זה עבד להם מושלם. זוהי החתונה הסינית של ליאור וחן.

צילום: Flea Studio

סיבה למסיבה
הם חצו אוקיינוסים והכירו בכלל בצד השני של העולם, בעיר גוואנגזו שבסין. לליאור עסק אונליין בשם שעות, וחן עובד בעסק משפחתי של טריידינג. הם נפגשו במקרה באירוע של קהילת הישראלים שבעיר "הייתה מסיבת יום העצמאות של הקהילה, שם הוא כבר שם עליי עין. אני בדיוק יצאתי ממערכת יחסים, ואחרי כחודש התחלנו להתקרב וזהו, תוך 8 חודשים כבר התחתנו. 

צילום: Flea Studio

איך אומרים I do בסינית?
הצעת הנישואין התרחשה במסעדה מעולה בעיר. חן הזמין את החברים הקרובים והמשפחה לחגוג איתם וארגן הכל מהשולחן ועד הפרחים. "האמת שהייתי אמורה לדעת שהוא עומד להציע, אבל הוא בכל זאת הצליח להפתיע אותי ממש" מודה ליאור.

צילום: Flea Studio

 צילום: Flea Studio

אהבה ממבט ראשון

לא היו הרבה התלבטויות בנוגע לאיפה אנחנו רוצים להתחתן. ליאור מספרת שראתה את הקיו כבר בעבר עבור חתונה אחרת, וזכרה את המקום לטובה "הקיו היה המקום הראשון שרציתי". למרות שהייתה להם חתונת חורף, היה להם חשוב שהכל יהיה מאד יפה גם מבחוץ, פתוח ועם אווירה טובה. 

צילום: Flea Studio

צילום: Flea Studio

אורחים בחתונתם
הם הצליחו לארגן חתונה תוך חודשיים תודות להורים ולשותפות של ליאור שתקתקו את ההפקה עבורם "הגענו שבועיים לפני החתונה, הגענו להתארח". היה להם חשוב בעיקר המקום, כל שאר הדברים ידעו שיזרמו. בסוף הכל הרגיש מתוקתק. 

צילום: Flea Studio

צילום: Flea Studio

Made in China
את שמלת הכלה וחליפת החתן ליאור וחן קנו בשוק בסין: "היה לי מאד קשה למצוא שם שמלה, הסגנון שלהם שונה משלנו, אבל אחרי חיפוש ארוך בסוף מצאתי את האחת". היה שווה את זה. 

צילום: Flea Studio

"לשחרר, לזרום ופשוט ליהנות מהרגע"

💜

קרדיטים 

סטילס ווידיאו: Flea Studio
שיער ואיפור: טל מולכו
די.ג'יי: די.ג'יי באבו
שיר כניסה לחופה: אהבה ממבט ראשון, אריק אינשטיין