החתונה בהפתעה של מיקה ופרי

מה קורה כשנותנים להורים לארגן את החתונה?

הקיו + My Day

מיקה ופרי בחרו לוותר על תכנונים מסובכים, ושעות הפקה מעייפות ונתנו להורים את המושכות לארגון החתונה. המחותנים שהפכו לאורחים בהפקת חייהם. זוהי החתונה בהפתעה של מיקה ופרי.

צילום: ארז שחם

סיפור אהבה במטבח
אז איך הכרתם? הכרנו בעבודה לפני שש שנים, עבדנו ביחד במסעדה. פרי היה טבח ואני הייתי מלצרית. מאז אנחנו משתדלים לטייל כמה שיותר בעולם ולאכול אוכל טוב! הצעת הנישואים הייתה בניו יורק, שנינו לבד בצורה הכי אינטימית שיש.

צילום: ארז שחם

צילום: ארז שחם

יאסו!
החתונה הייתה בקונספט של שוק יווני, הכי שמח שיש! מוזיקה יוונית בכניסה ואוכל יווני מדהים. הכיסאות היו בכחול ולבן עם פרחים צהובים והיו גם כסאות ים עם שש בש לאווירת חוף. לא היו סידורי ישיבה והיו מספר פינות קטנות שכל אורח יכול היה לשבת עם מי ואיפה שהוא רוצה, מה שעזר לאווירה הקלילה. 

צילום: ארז שחם

מתנת חתונה מקורית
קיבלו את פנינו בכניסה וביציאה שני ציורים מדהימים שצייר דוד ונתנו עוד פן אישי לחתונה. היה גם לוגו עם השמות שלנו שהופיע גם על סינרי המלצרים וגם על השקיות אותם לקחו האורחים הביתה. כמזכרת היה שוק עם ירקות פירות קטניות ופיצוחים שכל האורחים יכלו לקחת הביתה.

צילום: ארז שחם

צילום: ארז שחם

ספונטנים בנשמה
החתונה שלנו הייתה בהפתעה! מספר חודשים לפני החתונה החלטנו שאנחנו נותנים את המושכות להורים שלנו לארגון החתונה ואנחנו באנו ממש כמו אורחים! לא היינו מעורבים באף פרט בתכנון האירוע ואפילו השיר חופה הפתיע אותנו. ההורים ידעו שאנחנו אוהבים את האנרגיות של יוון והחליטו ללכת עם הקונספט עד הסוף. בסופו של דבר זאת הייתה ההחלטה הטובה ביותר בשבילנו, הצלחנו להנות מהערב בלי דאגות ולהיות מופתעים בכל רגע מחדש.

הרגע הכי מרגש היה הכניסה לאולם בפעם הראשונה. הגענו לאולם קצת לפני האורחים וכל המשפחה הקרובה חיכתה לנו כדי לקבל את פנינו. לאחר מכן, קיבלנו סיור באולם וראינו את כל ההשקעה שעשו למענינו.

צילום: ארז שחם

אין לחץ אין דאגות 
ההכנות היו מדהימות במיוחד בגלל שלא דאגנו לכלום!
הצלחנו להגיע הכי רגועים ולעבור את החודשים שלפני החתונה בזוגיות נפלאה.

צילום: ארז שחם

סטייל אורבני
היה לי ברור שאני אלך על אוברול, נכנסתי לאינטרנט ומצאתי את האוברול המושלם בגזרה שאני הכי אוהבת שנותן לי בדיוק את הרגשת הקז'ואל שחיפשתי.
היה לי ברור שאני רוצה להראות הכי פשוט ונקי. גם בצד התכשיטים זה היה לי חשוב, והטבעות שלבשתי היו אותן טבעות שאני הולכת איתן ביום יום עם הצמיד שקיבלתי מתנה בחינה. את השרשרת לקחתי מארון התכשיטים של סבתא שלי שלצערי לא יכלה להיות בחתונה אבל הייתה איתי כל הזמן.

צילום: ארז שחם

"תמצאו את הנוסחה שלכם להנות מהרגע ולא להלחץ" 
💛

קרדיטים 

עיצוב: דושקה - דניאל אלסברג
סטילס: ארז שחם
ווידאו: דנה מקולורפול
שיער ואיפור: הילה לובר
שמלת כלה: Helston heritage in net a porter
טבעות: Gemma
די.ג'יי ומוסיקה חיה: אור ביטון
שיר כניסה לחופה: Erotevmenos by nikos vertis

 

הקיו - חתונה במרכז