החתונה של לי ורונן

"אני מעניקה לך את הטבעת הזו, כסמל להיותנו משפחה וכהוכחה שהאהבה תמיד מנצחת"

הקיו

לי ורונן הכירו דרך חברה משותפת, נפרדו אחרי שלוש שנות זוגיות ונפגשו פעם נוספת, הפעם בחתונה של אותה חברה משותפת (גורל, מישהו?). עם אהבה גדולה לעיצוב וכמה תחנות בעולם, השניים החליטו לצאת לדייט ראשון בפעם השנייה וגילו אחד את השנייה מחדש. החתונה של לי ורונן. 

צילום: עידן חסון

על פונטים וקבבים 
כמו כל דבר טוב, לי ורונן הכירו ממש במקרה. המעצבת הגרפית ומעצב ה-motion המוכשרים עוד היו בתחילת דרכם המקצועית כשנפגשנו לראשונה ולמזלם יש להם חברה משותפת אחת שמצליבה את דרכם בטיימינג כמעט מתוסרט. רונן – "הכרנו לפני 6 שנים, דרך חברה משותפת מהצבא.", לי – "אני נדחפתי למפגש ל"ג בעומר בגלל אותה חברה וזרמתי". כמו בכל נובלה רומנטית הם הכירו... רונן – "בזמן שאני מקבב קבבים. פתאום ראיתי בחורה חמודה, התחלנו לדבר וגילינו שיש לנו לא מעט תחומי עניין משותפים אז דיברנו על פונטים." סך הכול רומנטי, לא? 

צילום: עידן חסון

צילום: עידן חסון

If at first you don't Succeed 
לי –
 "באותו הזמן אני הייתי סטודנטית והוא כבר עבד בעבודה מסודרת. אחרי שנה ביחד, פחות או יותר, עברנו לגור יחד בחולון. אחרי 3 שנים יחד נפרדנו לשנתיים!" רונן – "כל אחד פנה לדרכו, אני טסתי ללונדון." בנקודה הזאת, רוב הזוגות כבר היו תולים את המגבת, אבל לחיים כבר היו תכניות משל עצמם. לי – "אני סיימתי לימודים והתחלתי את הקריירה שלי. רונן חזר לארץ ואז נפגשנו בחתונה (של אותה חברה מל"ג בעומר!) ולא ראינו אחד את השנייה הרבה זמן. הייתה התרגשות גדולה. ידענו ששנינו נהיה שם. אני אמרתי שאני קשה להשגה, אז יצאתי לנשום אוויר והוא יצא אחריי וסיפר לי את כל מה שעבר עליו." רונן – "הייתה שיחת עדכונים מהירה,  חזרנו להתכתב באינסטגרם, טסתי לסין וחזרתי ואז..." לי – "חיפשתי תירוצים לשלוח לו באינסטגרם דברים ויזואליים ששנינו אוהבים, מתוך החיבור המשותף לעיצוב. עד שהחלטתי שאני חייבת לעשות מעשה והזמנתי אותו ליין, וזה היה הדייט הכי טוב שהיה לנו בחיים." 
רונן – "זו לא באמת הייתה פגישת היכרות, כי אנחנו כבר מכירים. יותר עדכון והשלמת פערים. הייתה הרגשה של געגוע באוויר." לי מחייכת – "החתונה הייתה, ממש במקרה, בדיוק שנה אחרי באותו התאריך של הדייט החוזר!"  

צילום: עידן חסון

צילום: עידן חסון

בונים מגדלים

לי – "רונן עבר לתל אביב לדירה אידיאלית לזוג, ודיברנו על זה שאם אנחנו שוב עוברים לגור יחד שהפעם זה-זה." 
רונן – "תכננו איזשהו טיול לחו"ל – לונדון ואם כבר אז גם פריז! אמרתי לעצמי שכבר חשבנו, דיברנו והמחלוקות שהיו בעבר כבר לא היו שם. אז אמרתי לעצמי – זה הזמן! התכנון היה במגדל אייפל. התייעצתי עם חבר שמכיר את העיר שנתן לי מסעדה שמשקיפה על האייפל. הלכתי לשם, ירדתי ללובי ובקבלה אמרו לי שהמסעדה בשיפוצים... אז החלטתי שנשב מול המגדל ואני כבר עם הטבעת בכיס, אך הייתה שם המולה גדולה מדי באותו זמן, אבל היה לי ברור שזה המקום." לי – "היה לנו טיול מטורף וזה היה אחרי כבר שבועיים של טיול, לא חשבתי על זה כבר." רונן – "לקחנו שמיכה, קנינו באגטים, קרואסונים, מקרונים, פטל, בקיצור את כל פריז על שמיכה. שמתי מצלמה עם עדשה רחבה כשמגדל האייפל ברקע, כרעתי ברך והצעתי לה. הסובבים מחאו כפיים. היה מרגש ממש." 

צילום: רונן

הגיע זמן עיצוב 

עכשיו שלי ורונן מצאו את הדרך חזרה אחד לשנייה, הגיע הזמן לשים את האהבה של השניים לעיצוב למבחן... 
לי – "אנחנו עשינו את המיתוג לאירוע. אני עיצבתי את ההזמנה ואיירתי המון דברים ביד, שלטי כניסה, מספרי שולחן. אופיר שמואלי, המעצבת המדהימה, עשתה את סידורי הפרחים והחופה והפינות המיוחדות." רונן צוחק – "באנו לה עם פלטת צבעים מוכנה כבר. רצינו אווירה פריזאית, בהמשך לאווירה שהייתה לנו ברגע ההצעה". 

צילום: עידן חסון

צילום: עידן חסון
צילום: עידן חסון
מעיר האורות לחג האורות    
הצמד החליט על חתונת חורף, חתונת חנוכה מוארת ומאירה. לי – "בהתחלה אמרנו אוקטובר, ואז נובמבר היה גם רעיון נחמד ואז עלה הרעיון של חתונת חורף בחנוכה, עם הרבה אור. כמה שיותר אור. בסיבוב הראשון שלנו היינו בחתונה של חברה שלי בקיו (חברה אחרת - היא צוחקת). זה היה יום ממש סוער, היום הכי גשום בשנה בערך. היינו בטוחים שכולם יבריזו... זו הייתה הפעם הראשונה שלנו בקיו ולא ראינו בכלל את הגן! כשנכנסו לחתונה הופתענו מכמה שהמקום יפה בלי לראות את הגן בכלל!" רונן – "לא ידענו בכלל שיש גן!", הוא צוחק, "אבל היה ממש כיף!" 
כדי להשיג את החתונה המוארת שהשניים רצו, רונן קנה 6 וילונות של 6 מטר של נורות פרילייט ולא ידענו איך לתלות אותם, ודימה, המנהל הטכני של הקיו, ראה אותי מסתבך עם זה ואמר לי שזה עליו! זה היה בערב שלפני החתונה! אתה נכנס לאולם ורואה את הרשת הענקית של האורות על גבי החלון שמפריד בין החוץ לפנים, מאירה את כל המקום". 

צילום: עידן חסון

צילום: עידן חסון


"היה מאוד רומנטי, בדיוק כמו שרצינו וציפינו.." 
💛

קרדיטים 

עיצוב: אופיר שמואלי - Flower Mood 
סטילס: עידן חסון  
ווידאו: יאיר שילוח  
איפור: שירן שפלר 
שיער: אור לוי 

שמלת כלה: עדי גרומן    
חליפת חתן: BAMOSS  
די.ג'יי: עפרי גופר - מוסיקה פלוס    
שיר כניסה לחופה: The Beatles - Here, there, everywhere בביצוע של דוד לביא 

 

הקיו - חתונה במרכז