החתונה של שירי ויותם

הקיו

שירי ויותם כמעט ולא הכירו. זה כמעט קרה במקרה, לאחר שגרת דייטים שוחקת (ומוכרת) שלה ושלו. זה התחיל מ"דייט על הדרך" לסופת שלגים רומנטית ועד בר מלא קבוקים, שהובילו את השניים כל הדרך יד ביד אל החופה. איך זה קרה? שמעו סיפור. החתונה של שירי ויותם. 

צילום: רן שיינברגר

 

רומנטיקה בעידן הדיגיטלי  

זה התחיל בהודעה באחת מאפליקציות ההכרות המוכרות. שירי – "יותם לא כל כך אוהב לדבר על זה", היא מצחקקת. יותם – "בואו נגיד שזה קרה בעזרת אמצעים אלקטרוניים.", הוא מדגיש. לאורך כל השיחה שלנו איתם ניכר האיזון הטבעי בין השניים, גם כשהם רואים דברים מזוויות שונות. הם יודעים שהם שונים, אבל שם נראה שהם מוצאים את ההומור העצמי שהם מפגינים בביטחון. שירי – "הוא שלח לי הודעה די גנרית, והתמונה שלו תפסה לי את העין..."

יותם קוטע – "אני חושב שדווקא הסיפור המעניין היה לפני שהכרנו, כי רציתי לבטל שעה קודם ולא ביטלתי בסוף." 

שירי מוסיפה – "כן, אני גם הייתי בלימודים אז והקורס שלקחתי היה ממש לידו, אז באתי ישר אחרי כי זה היה קרוב", היא צוחקת. הציפיות הנמוכות הצליחו לתפוס את הצמד בהפתעה והקליק היה ברור מהרגע הראשון.  

צילום: רן שיינברגר

פריז פריים: איי דו 
עברו חלפו להן שנתיים וקצת מאז אותו דייט, יום לפני הסילבסטר, ובינואר 2018 שירי ויותם התארסו. יותם, מעצב אפליקציות ומוצרים (מה שלגמרי היה לטובתם בעיצוב החתונה) ושירי עושה בימים אלו הסבה מעולם הכימיה לעולם הפיתוח (בהצלחה!). כשהשניים תכננו טיול סקי משותף, ליותם היו תכנונים נוספים בראש... 

יותם – "תכננו חופשת סקי בחו"ל והחלטתי שאעשה את זה שם. מישהי שלמדה איתי בתיכון היא מעצבת תכשיטים ותמיד זכרתי אותה ואת עיסוקה ויחד איתה התחלתי תהליך של בחירת החומרים. עיצבנו את הטבעת ששירי "רמזה" שהיא רוצה בשיחות שהיו לנו. לקח כשלושה חודשים בערך לעצב אותה והיא הייתה מוכנה כיומיים בלבד לפני הטיסה! שם התכנית כללה מרפסת חמה עם נוף מושלג ושוקו חם, אבל למזג האוויר היו תכניות משלו... הייתה סופת שלגים ו..." 

צילום: רן שיינברגר

שירי – "עכשיו אני אספר. אני בעיקר הייתי עסוקה בלעבור בשלום את חופשת הסקי ה-2 שלי! כן, דיברנו קצת לפני על טבעות, וכן ברור שחשבתי אם הוא יציע או לא יציע, אבל זה לא מה שהעסיק אותי." היא צוחקת.  

יותם – "בסוף פשוט היינו בפיג'מה בחדר של המלון על המיטה ושאלתי אותה אם בא לה להתחתן איתי? כן, בלי לכרוע ברך וכל זה."; שירי – זה היה הכי אינטימי והכי רומנטי שהיינו יכולים לבקש". 

צילום: רן שיינברגר

צילום: רן שיינברגר

דרך האוכל 
משם הדרך לחופה הייתה קצרה. שירי ויותם רק היו צריכים ללכת בעקבות האוכל! 
שירי – "בחתונות האחרונות שהייתי, היה את הקייטרינג של "טעם וצבע", והקיו היה המקום שראינו וזכרנו לטובה. המקום מאוד יפה, האווירה, הירוק."; יותם – "אחרי שראינו כמה מקומות, בשקלול הכללי הקיו היה המקום האידאלי. אנשים אמרו לנו בלי סוף שזה מקום מעולה והאוכל נפלא. הפידבקים מהאורחים אחר כך רק חיזקו לנו את הבחירה. מה גם שהטעימות היו חוויה בפני עצמן (אגב, הלכנו עם ההורים של שנינו. זו הייתה רק הפעם השנייה שהם נפגשו תוך שבועיים!)".  

אבל עם כל הכבוד לאוכל המשובח של "טעם וצבע" ליותם הייתה הברקה בבוקר של החתונה: "קניתי 2 ק"ג קבוקים ונתתי את זה למנהל האירוע ואמרתי לו שזה יהיה ליד הבירות. אנשים עפו על זה!", ת'כלס יציאה מעולה... אין על קבוקים ;) 

עוד על קייטרינג הבית שלנו - טעם וצבע

צילום: רן שיינברגר

וודינג פלאנז   
רגע לפני שהם בורחים לנו לירח דבש מעורר קנאה בפיליפינים (!) שירי ויותם מסכמים את היום המאושר והמטורף שלהם. יותם – "היו לנו קצת יותר מ-200 אורחים, רצינו חתונה מינימליסטית, רגועה ואינטימית. את ההזמנות עיצבתי בעצמי, חילקנו עציצים לאורחים עם פתק."; שירי – "בלי יותם לא הייתה חתונה! הייתי עמוסה בטירוף עם הלימודים, אז יותם פשוט לקח את המושכות. אל החופה הלכנו יחד (כן, הודענו להורים). בגלל האווירה הקלילה של החתונה זרמתי. אני חושבת, שאם היינו נכנסים בנפרד, הייתי בוכה הרבה יותר." רק דמעות של אושר. 
צילום: רן שיינברגר

צילום: רן שיינברגר


"מהתחושה שלנו ועד לחוויה של האורחים - זה היה מאוד אנחנו." 
💛

קרדיטים 

עיצוב: דושקה - דניאל אלסברג 
סטילס: רן שיינברגר 
בלונים: Charna Balloons 
איפור ושיער: ליאת מאמן  
שמלת כלה: רן צוריאל   
נעליים חתן: Fiocco Nero 
די.ג'יי: רואי טוכנר - קליינטה   
שיר כניסה לחופה: היהודים - לעולם מצידי  

 

הקיו - חתונה במרכז