החתונה של עדי וניר

מהיום שהכירו עדי וניר כל הזמן בתנועה

הקיו

עדי וניר הכירו כבר בצבא. שניהם היו קצינים (ללא קשר פיקודי, אל דאגה) עם חיבה לספורט בכלל ולריצה בפרט.  הקליק הראשוני שלהם היה במסגרת קבוצת ריצה בבסיס ומאז הם מוכיחים איך חברות אמיתית מובילה לזוגיות מעוררת השראה במרוץ המטורף הזה של החיים. החתונה של עדי וניר. 

צילום: פוני מסיקה - מוסיקה פלוס

לרוץ איתם 
מהיום שהכירו עדי וניר כל הזמן בתנועה. תוך שהם מטפחים את המסלולים האישיים שלהם, אל עבר הקריירה שאחרי הצבא ובונים את המסלול המשותף שלהם בקצב מתואם ובסנכרון, עד שהרגע הנכון הגיע, איך לא? בזמן ריצה משותפת. היום עדי עושה את הסטאז' שלה בראיית חשבון וניר מהנדס מכונות בתחום הביטחון, והשניים כבר חיים להם באושר. אז איך נראתה יריית הפתיחה לחתונה של השניים? 

צילום: פוני מסיקה - מוסיקה פלוס

טבעת ב-3D  
ניר – "הייתי לקראת סיום התואר והיינו כבר 7 שנים יחד. התחלתי לחשוב איך לעשות את זה, ובעיקר שזו לא תהיה עוד הצעה בנאלית, והכי חשוב עם חיבור אלינו. גייסתי את גיסתי לעתיד ויצרתי יחד עם מעצבת מודל תלת-מימד (3D)  דגם של טבעת שאין שני לו. זה לקח זמן, אבל ברגע שזה היה מושלם, הזמנתי את הדגם ויצאנו יחד לריצה בנמל ת"א, לכיוון רידינג והחבאתי את הטבעת עליי. הגענו עד למסלעה ולגשר בדיוק בזמן השקיעה, עיתוי מדויק. שם הצעתי לה. אגב, היה שם תייר שבא לצלם ממש במקרה, שצילם את כל ההצעה ואפילו שלח לנו את הסרטון!" 

עדי – "נשבעת, שחשבתי שהוא שתול של ניר".

צילום: פוני מסיקה - מוסיקה פלוס

זוכר את נובמבר? 
עדי וניר רצו חתונת חורף, באווירה אינטימית וכפרית, עם האח בוערת הרבה דליים, לוכדי חלומות בכניסה ותמונות על הפסנתר. עדי – "אבא של ניר הכין לנו פלטות של עץ מהגזעים של עץ אורן ועץ זית ופרס אותן לרוחבן." וקיבלו קצת יותר חורף ממה שתכננו... ניר – "זו הייתה הפעם הראשונה שלי בקיו. התרשמנו מהיחס המדהים שקיבלנו מהצוות ומהווייב של המקום ואיך שהקיו נראה. הכול היה מושלם. כשפגשנו את עפרי, ההחלטה להתחתן בקיו הייתה קלה. היא הייתה הגורם המכריע בעיקרון."  

צילום: פוני מסיקה - מוסיקה פלוס

צילום: פוני מסיקה - מוסיקה פלוס

גשם כבד עומד ליפול 
בערב של החתונה, ב-5 בנובמבר 2018, התחזית קיבלה תפנית חורפית במיוחד והגשם החל לרדת ולרדת... 
ניר – "בדרך לקיו, החל לרדת מבול. מורין, מנהלת האירוע, הודיעה לנו שקבלת פנים בחוץ כבר לא תהיה והיה לזה פוטנציאל לקלקל לנו את הערב. התחלנו לחשוש, אבל החלטנו לעשות סוויץ' בראש ובאנרגיות שלנו והחלטנו שהולך להיות לנו ערב טוב. כשהגענו לגן פשוט נפעמנו מהמקום - מהעיצוב של המקום, האח שדלקה והאורחים שהתחילו להגיע כבר היו עם סנגריה חמה. היה אינטימי ורומנטי ופשוט יפה." 

עוד על חתונות חורף בקיו

צילום: פוני מסיקה - מוסיקה פלוס

פול מון, האני  
עכשיו כשהחתונה כבר מאחוריהם, ירח הדבש המיוחל עוד לפניהם, אך נראה שהם קצת חלוקים לגביו. 
עדי – "אנחנו טסים באפריל לדרום אפריקה לשלושה שבועות!", מדווחת בהתרגשות. ניר – "בואי נהיה כנים, חוץ מזה עשינו טרום ירח-דבש ברומא ועוד מיני ירח-דבש במלון בארץ אחרי החתונה." 💛


"היה אינטימי ורומנטי ופשוט יפה"

קרדיטים 

עיצוב: דושקה - דניאל אלסברג 
וידאו וסטילס: פוני מסיקה - מוסיקה פלוס 
מגנטים: Magnisimo 
איפור: הגר נחמיאס 
שיער: שקד צמות  
שמלת כלה: אורטל שטרית  
חליפת חתן: Names  
די.ג'יי: שי טיבי - מוסיקה פלוס  
שיר כניסה לחופה: The Beatles - Here, there and everywhere 

 

הקיו - חתונה במרכז