חתונת העצמאות של דר וטל

חתונת צהריים ביום חמישי יפהפה, יום שבתון וסיבה כפולה לחגוג הפכו את החתונה ליום העצמאות של הזוג

הקיו

דר וטל התחתנו ביום העצמאות ה-70 של מדינת ישראל - חתונת צהריים ביום חמישי יפהפה, יום שבתון וסיבה כפולה לחגוג הפכו את החתונה ליום העצמאות של הזוג. דר מספקת את ההומור וטל מאזן ברכות. מה שמסביר הרבה כששומעים את הסיפור של הצמד בדרך לאותו רגע מתחת לחופה. חתונת העצמאות של דר טל. 

צילום: חיים אפריאט

האחת והיחידה בצבא 
נקפוץ שנייה לסוף: דר וטל יחד כבר מעל ל-4 שנים ועברו לגור יחד אחרי פחות משנה. היום הם חולקים בית עם החתול שלהם - עכבר. כן, זה השם שלו. עכשיו אפשר להתחיל. 

טל – "בגדול, זה היה במסיבת שחרור של שני חיילים שלי. ראיתי שם מישהי חמודה, ואז הסתבר לי שאנחנו משרתים באותה היחידה רק כשהשתחררתי. הייתי במילואים ופגשתי אותה כשהיא הייתה שם בסדיר." 

צילום: חיים אפריאט

ושוב נצאה אל הדרך 
דר – "אימא שלי הייתה ממש לחוצה שאנחנו כבר נתחתן. היא החליטה על דעת עצמה (לפני שטל בכלל הציע לי!) לחפש לנו מקום להתחתן ולקחה אותי לקיו, שהיה מדהים. שם פגשנו גם את הדר שהייתה מקסימה. אחרי שטל הציע לי, התחלנו לחפש בעצמנו באמת. ראינו המון מקומות ולא היה לי קל להחליט. בסוף, הקיו הייתה הבחירה הכי טובה שהייתה לי בכל התהליך הזה."   

צילום: חיים אפריאט

צימר גלילי בפריז 
דר – "הוא אמר שהולכים לצימר הפתעה לסופ"ש... פה חשדתי!" היא צוחקת וממשיכה- "כי טל לא נוהג לעשות מחוות רומנטיות בדרך כלל. לקחנו רכבת וירדנו בנתב"ג, אז חשבתי שאנחנו טסים לאילת או משהו. כשנכנסו לטרמינל הדיילת אמרה 'פריז' ואני הייתי פשוט בשוק. שוק ברמה שהתחלתי לחשוב שהאנשים מסביבנו לא מבינים מה קורה איתי." 
טל – "כששאלתי אותה פעם איך היא הייתה רוצה שתיראה ההצעה והיא אמרה- כמו בדיסני." 
דר – "בפריז יום אחד הגענו ליורודיסני! כל-כך התרגשתי, שבכלל שכחתי מעניין ההצעה ושם זה קרה! זה היה מדהים!"

צילום: חיים אפריאט

חתונת ה-7Q  
הצמד ידע שהוא לא יכול - ולא רצה גם - להתעלם מהחגיגות הלאומיות ברקע וקישטו את חתונת 70 למדינה עם פוסטרים מכל יום עצמאות של המדינה, עמדות שזירת פרחים יפהפיות, מנגלים של מרשמלו כחולבן (ולא רק) ובכלל העניקו לאורחים ולעצמם חתונה ישראלית במיוחד
טל – "רצינו חתונה כפרית בטבע, יחד עם מקום נגיש. הקיו היה המקום שהרגשתי בו שהחבר'ה הכי מנוסים ורק רוצים להעלות לנו חיוך על הפנים כל הזמן."; דר – "ברמה האדריכלית המקום מתוכנן מדהים - כל אחד יכול למצוא את עצמו שם. היה ממש שמח וקיבלנו יחס הכי VIP שיש."

צילום: חיים אפריאט

ארץ זבת חלב וירח דבש  

אחרי ירח דבש בן חודש בתאילנד שכבר הספיקו לקחת בחגים, ולעשות את תאילנד לאורכה ולרוחבה – בטן-גב וטראקים (ודר שכבר מתכננת את ירח הדבש הבא של הצמד), דר נזכרת ברגע, שלדעתנו חותם באופן מעולה את החתונה החגיגית שלהם - "אני ממש זוכרת את ההתרגשות שלי בחופה. אחרי החופה ביקשו מאיתנו ללכת לחדר לרגע וכשחזרנו כל האורחים עמדו בשורות ושרו לנו את השיר: "הזמנה לחתונה" 💙


"היה לנו מושלם - חתונה שמרגישה טיימלס"

קרדיטים 

עיצוב: פרחי היסמין | בית דפוס גרפאור 
סטילס: חיים אפריאט 
ווידאו: Colorfool
מגנטים: Flashback
רב: הרב חגי כהן
איפור: אדווה אלמקיאס
שיער: הדס ביטון
שמלת כלה: ליאור צ'רכי
חליפת חתן: תפירה אישית
די.ג'יי: רואי טוכנר
שיר כניסה לחופה: ארז לב ארי - אהבת חיי  

 

הקיו - חתונה במרכז