החתונה של גל ועידו

סיפור האהבה של גל ועידו מכיל בתוכו את כל האלמנטים הממכרים שאפשר למצוא בקומדיה רומנטית משובחת

הקיו

סיפור האהבה של גל ועידו מכיל בתוכו את כל האלמנטים הממכרים שאפשר למצוא בקומדיה רומנטית משובחת - מהיכרות קרירה למדי, לזוגיות מלבלבת בת חמש שנים ועד להצעה מפתיעה (ולא באופן שאתם חושבים) וחתונת קיץ מפתיעה באמצע החורף עם ארטיקים, גופיות ומניפות! זה הסיפור של גל ועידו

צילום: ליאור רוטשטיין

זוגיות זו עבודה  
גל – "עידו ואני הכרנו בעבודה משותפת אחרי הצבא והוא לא הטיפוס הכי... דברן. אם אין לו סיבה טובה לדבר הוא פשוט לא ידבר. אחרי שנה בערך של עבודה יחד באותו הצוות (!) לא שמעתי אותו מדבר כמעט ואיתי הוא אפילו לא החליף מילה! חשבתי שהוא אנטיפאת." היא צוחקת. "עד שיום אחד הוא התיישב לידי בזמן מצגת של העבודה ושאל אותי: 'את אוהבת לעבוד פה?' - הייתי בהלם שהוא יודע לדבר! זאת הייתה השיחה הראשונה שלנו. די מהר לאחר מכן הוא הציע לי לצאת אתו ו... זהו." 

צילום: ליאור רוטשטיין

ניסוי כלים 
במשך חמש שנים, הפיזיותרפיסטית והמנדס תיחזקו זוגיות לתפארת, עד שבעוד ערב שגרתי קרה דבר לא שגרתי. 

גל – "חזרתי מיום עבודה ארוך ממש. יום רביעי הוא היום הכי קשה שלי בשבוע ובאות היום היה לי יום קשה במיוחד. עברתי בבית, הסתכלתי על הכיור ומגדלי הכלים שצומחים ממנו ואמרתי – אין סיכוי בעולם והלכתי להתקלח. ב-20:00 כבר התכוונתי ללכת לישון ואני קולטת שעידו עושה את הכלים. אז אמרתי - I Do - לא צריך יותר מזה! 

אז הוא אמר לי בחזרה – מעולה, יש לי הפתעה בשבילך – עצמתי עיניים והוא שלף טבעת משומקום ושאל אותי:  "תינשאי לי?" - יש מצב שעידו עלה פה על משהו #רק_אומרים  

צילום: ליאור רוטשטיין

חתונת קיץ באמצע החורף  
עכשיו כשהאירוסין מאחוריהם הגיע הזמן להתחיל ולתכנן את היום הגדול. הזוג המאושר רצה בכלל חתונה שמשית, אך בחיים כמו בחיים עושים פשרות וההכנות לחתונת החורף היו בשיאן. זאת אומרת, עד שהשמש החליטה להתערב. 

גל – "בהתחלה בכלל לא רצינו חתונה בחורף (לא היה לנו גשם בויז'ן). התארסנו בפברואר 2017 וחיכינו לאח של עידו שהיה צריך להגיע מאוסטרליה. אבל זה יצא לטובה... הקיו היה המקום השני שראינו והסכמנו שזה המקום - האח בכניסה קנה אותנו. אמרנו, אם כבר חורף אז חורף עד הסוף, נעשה סחלב והכול. אחרי שחיפשתי בכל תל אביב מעילים לבנים, שמיכות ומה לא. דווקא ביום החתונה היו 30 מעלות באמצע פברואר! הוצאנו ארטיקים ואנשים היו עם גופיות! אפילו התחזיות לא צפו את זה." 

צילום: ליאור רוטשטיין

היום הוא היום שלכם 
גל – "התחושה בקיו הייתה אחרת, אמרתי מה שאנחנו רוצים והכול היה בנועם ובתחושה שאין משא ומתן. היה נעים והוגן. הכול בידיים טובות וברוגע. מרגיש שאת הולכת ליום שלך במצב הכי טוב. הרגיש שהקיו נפתח בשבילנו ושהצוות בא במיוחד בשבילנו. אפילו שאנחנו יודעים שכנראה הייתה חתונה אתמול ותהיה עוד חתונה מחר - ביום החתונה עצמו הכול התחבר ופשוט היה במקום, והכול בזכות הצוות."

צילום: ליאור רוטשטיין

בני אנו"ש 
אז מה בעצם היה לנו פה? סיפור היכרות לא שגרתי, הצעת נישואין חכמה במיוחד וחתונת קיץ שהפכה לחתונת חורף ושוב לחתונת קיץ באמצע חורף. אם צריך באמת דובדבן על עוגת החתונה הזאת, אנחנו לא יכולים לסיים לפני שנספר לכם שאת הטבעות שלהם גל ועידו לא קנו, אלא יצרו אותן יחד בסדנת צורפות של עמותת אנו"ש. מה אנחנו יכולים לומר? אין זוגות כאלה! ואם אתם חושבים שהזוג הלא שגרתי הזה לפחות יתפנק בירח דבש חלומי גם כאן הם מצליחים להפתיע. 
גל – "לא נראה לי שנעשה. עידו טס לסקי ישר אחרי החתונה עם החברים שלו". היא מסכמת בצחוק מתגלגל 💛


"היה מושלם - הלוואי והיינו יכולים לעשות את זה שוב!"

קרדיטים 

סטילס: ליאור רוטשטיין  

מגנטים: Trend 54

איפור: דני קריבין   

שיער: הדס חזן   

שמלת כלה: לי קודו  

טבעות: עמותת אנו"ש   

די.ג'יי: מורן קריב 

שיר כניסה לחופה: גבי שושן - להשתטות 

 

הקיו - חתונה במרכז

0.2917109