החתונה של אחמד ורוואן

3 חתונות ואהבה גדולה אחת

הקיו

ערב החתונה שלהם אצלנו בקיו היה הפעם השלישית שהשניים התחתנו אחד עם השנייה. כן, זה מה שקורה כשזוג אחד ומגניב במיוחד, שהכיר במקרה בתחנת רכבת בקומדיה רומנטית, משלב בצורה היפה ביותר דת ומסורת, טבעונות וחברים. אתם חייבים, אבל חייבים, לשמוע את הסיפור של אחמד ורוואן.

צילום: True Story Photography

יורדים מהפסים  

אי אפשר להתעלם מהנוכחות המדהימה של רוואן. בשיחה צפופה עם הכלה הטרייה (החצי השני היה עסוק), מצאנו את עצמנו מתאהבים מחדש באהבה - היא שחקנית וסטודנטית לבימוי ואחמד עוסק בשיווק דיגיטל וייעוץ עסקי, היא טבעונית והוא צמחוני ומגיעים ממשפחות שונות מאד. החיבור ביניהם בהחלט מרגיש שהם נועדו לפגוש האחד את השנייה. 

צילום: True Story Photography

אהבה מנסיעה ראשונה 

"הכרנו בכריסטמס (חג המולד) של שנת 2015. נפגשנו ברכבת, כנגד כל הסיכויים. כבר ידענו אחד על השנייה במשך תקופה ארוכה ודרך המון חברים משותפים, אבל אף פעם לא נפגשנו רשמית... בערב הכריסטמס ראיתי את אחמד קונה כרטיס לרכבת. אני הייתי כבר על הרציף, ובזמן שהוא ירד במדרגות הנעות נוצר קשר עין. בלי להתבלבל, ישר שאלתי אותו אם הוא-הוא, והוא שכח את השם שלי לגמרי מלחץ! עלינו יחד לרכבת והוא היה הכי ג'נטלמן בעולם – שאל אותי אם הוא יכול לשבת לידי, ואז הוא הזמין אותי לשבת במקום שמור ברכבת. מי עושה את זה?!", החיוך נשמע על קולה, "בכל מקרה... הוא המשיך צפונה, ואני ירדתי בתחנה בדרך. כמה דקות אחרי הוא שלח לי שיר שכתב לי בהודעה בפייסבוק. זה היה לגמרי דייט רכבת! חברה טובה שלי באה לאסוף אותי וישר ראתה על הפנים שלי שמשהו קורה איתי." 

צילום: True Story Photography

הצעד הכי לא צפוי   

מאותו הרגע הזוגיות של השניים רק הלכה ופרחה במשך שנה וחצי. עד ריב אחד ששינה את הכול, מספרת רוואן. 

"היינו בדירה שלי ביפו. יום לפני היה לנו ריב מזעזע! כשחזרנו מהעבודה ישבנו לדבר על כוס יין. אני זוכרת, שבעיקר דיברנו על כמה שמערכת היחסים שלנו מדהימה, ושהריב הזה היה מטופש ושאנחנו לא רבים על דברים מטופשים. הסכמנו כמה אנחנו מעולים יחד, ושת'כלס נולדנו להיות יחד. ואז אחמד אמר שהוא מחכה כבר ליום שבו נקנה בית והוא יהיה בית מדהים... באותו רגע עצרתי אותו ואמרתי לו - 'אמרנו שלא מדברים על בית עד שאין טבעת.', 

אז הוא אמר – "זאת הבעיה שלך? טבעת?! ושלח יד לתיק שלו ושלף קופסה של טבעת. בשלב הזה אני אומרת לו שזה ממש לא מצחיק אותי, ולפני שאני מבינה מה באמת קורה הוא כרע על ברך, פתח את הקופסה ושאל באנגלית: Will you marry me? ואני בתגובה עניתי לו גם באנגלית: Are you sure?
"הוא לא התכוון להציע, הוא בדיוק קיבל את הטבעת מהצורף באותו היום והרגע פשוט נראה לו נכון." 

צילום: True Story Photography

טריפל חתונה  

איך נראית חתונה שמשלבת מסורת ומודרניזם? אתם בטח רוצים לדעת. אבל זה לא בדיוק עובד ככה. אחמד ורוואן פיצלו את החתונה שלהם ל-3 חלקים. נכון, לוגיסטית זה יכול להיות קשה במיוחד, אך זו הדרך המושלמת לרצות את כל הצדדים ועדיין להיות יכולים להפיק את החתונה שבאמת חלמו עליה. 

צילום: True Story Photography

"עשינו שלוש חתונות", מספרת רוואן, "שתי חתונות כנהוג בעולם הערבי – מסיבה לכלה (מעין חינה) ומסיבה גדולה במיוחד עבור המשפחה של החתן ואז החתונה שלנו בקיו - חתונה טבעונית לחברים בלבד (עם אימא, אבא ואחים). זאת הייתה הדרך היחידה לרצות את כולם, ובעיקר אותנו. זה לא היה קשה כמו שזה נשמע, באירועים של המשפחות על הארגון וההפקה היו אחראים ההורים של צד האירוע ואנחנו הסיבה למסיבה."

עוד על המקום המיוחד של הקיו לחתונות

צילום: True Story Photography

צילום: True Story Photographyמהחופה לירח הדבש ב-30 דקות. בערך. 

אחרי שלושה ימים של חגיגות חתונה, רוואן ואחמד יצאו היישר מהקיו לכיוון נתב"ג- "זה לא ירח הדבש הרשמי, אבל בהחלט עשינו טיול מנוחה, כדי לעשות נחיתה קלה מהאירוסין לחיים החדשים", רוואן משתפת, "מהחתונה לסנטוריני. היה לנו אינטרנט רק במלון, כך שהצלחנו להתנתק קצת, אבל לקחנו איתנו את הברכות שהשאירו לנו האורחים וישבנו לקרוא אותן יום אחד בשקיעה. זה היה רגע מרגש. אבל זה היה רק לכמה ימים, אנחנו מתכננים טיול ארוך יותר בקרוב". משהו אומר לנו שגם את זה השניים האלה יעשו בקוליות אינסופית. 

צילום: True Story Photography

 

"A Night to Remember"

 

קרדיטים 

עיצוב: דניאל אלסברג
סטילס: True Story Photography 

ווידאו: יוליה ברזינה 

איפור ושיער: Ghada Salon  

שמלת כלה: מיכל מוטיל 

חליפת חתן: Bamoss 

תכשיטים: איה בן יעקב

די.ג'יי: רואי טוחנר 

נעימת כניסה לחופה: Charbel Rouhana - Solitude

 

הקיו - גן אירועים במרכז