החתונה של שני ואליעד

בלי לפחד ממועדי ב' ועם הרבה מאד טיסות באמצע, זוהי החתונה הסטודנטיאלית של שני ואליעד

הקיו

שניהם הכירו כסטודנטים, שני בהנדסה תעשייה וניהול ואליעד בכלכלה ומנהל עסקים, חבר משותף חשב שנכון לשדך אותם ואחרי הודעת טקסט אחת, ושנה וחצי לאחר מכן, הם מצאו עצמם מתחת לחופה מלאה באורות זוהרים. זוהי החתונה הקסומה של שני ואליעד.

שידוך
שני קיבלה הודעה מידיד ששאל אותה אם היא פנויה, לאחר שהגיבה בחיוב, היא חיכתה לא פחות משבוע כדי שאליעד ישלח לה הודעה בחזרה. הוא מבחינתו מציג עסקים כרגיל ואומר בקריצה: "אין לדעת מה היה קורה אם הייתי שולח את ההודעה כמה ימים קודם".

שלום, אני נוסע
בחודש השני לתוך מערכת היחסים, אליעד סיפר לשני שהוא התקבל לתוכנית של 3 חודשים בחו"ל. מספר חודשים לאחר שחזר מהתוכנית, הפתיע אותה אליעד בפעם השנייה וסיפר לה שהוא שוב טס ל-3 חודשים, והפעם לטיול במזרח. שני מודה: "לפני שהתחתנו היינו יותר זמן בנפרד מאשר ביחד", ואולי הם בעצם עלו פה על משהו. 

אור של פיות
עם אלמנטים של קסם, רוך ופיות, לעיצוב החתונה היה טעם אגדתי. בכל פינה עטפו את האורחים באורות נעימים ובצבעים עדינים שהשאירו שובל קטיפתי וטהור. 


שבוע בנפרד
כנהוג במגזר הדתי, החתן והכלה לא נפגשים או מדברים זה עם זה שבוע לפני החתונה. במקום המפגשים הם שולחים מתנה אחת ביום מצורפת עם ברכה. לכן אין זה מפתיע כלל שהרגע הכי מרגש ביום החתונה עצמו היה כשעיניהם של הזוג נפגשו לראשונה לאחר שבוע, כששני ישובה על כיסא הכלה ואליעד בא לאסוף אותה אל החופה. האמת, מרגש. 

"לסיים את ההכנות כמה שיותר מהר ולא להימרח"
🧡

קרדיטים:
עיצוב: דניאל אלסברג-דושקה
סטילס: שלומי פרי 
ווידאו: שלומי פרי 
די.ג'יי: מורן קריב
איפור: קרן קוראתי 
שיער: הילה מנקין 
שמלת כלה: הראשונה - דרור קונטנטו, השנייה - מיקה שמלות כלה
חליפת חתן: קרל
תכשיטים: דב רוטר
שיר כניסה לכסא כלה: הנך יפה של עידן רייכל
שיר כניסה לחופה: אור החיים של ישי ריבו

0.2313973