החתונה של נגה ועידו

כששני מהנדסים מחליטים להתחתן, מסתבר שזה דווקא לא כזה מורכב. זו החתונה הקלילה של נגה ועידו

הקיו

כבר בשבוע הראשון של הלימודים באוני' באר שבע, הם הבחינו אחד בשני בקורס אנגלית משותף. עידו הציע לנגה לעשות יחד את עבודת הזוגות, ומשם הדרך לזוגיות נפלאה כבר הייתה קצרה. זוהי החתונה המקסימה של נגה ועידו.

רגע לפני הסקי
לאחר שהגיעו לעיירת סקי פסטורלית, ורגע לפני שהם עולים על מדי הסקי המסורבלים, עידו החל לדבר על חייהם המשותפים, כרע ברך והוציא את הטבעת: "לא הייתי מופתע, ידעתי שהיא תסכים" מסכם עידו.

חופת החלומות
בטיול נוסף בחו"ל, עיניהם קלטה לוכד חלומות מיוחד שמצאו בחנות קטנה. אותו לוכד חלומות המשיך איתם בטיול, הגיע לארץ, עבר איתם אפילו דירה עד שהגיע יום החתונה המיוחל ובו הוא זכה למקום של כבוד על חופת הקידושין.

בועות של סקסופון
איך הופכים חתונה לקסומה בשתי פעולות פשוטות? משלבים בועות סבון עם סקסופוניסט. בועות הסבון חיכו לאורחים בחופה וסקסופוניסט חיכה לקיו שלו. יחד הם הפכו את הרגע לרומנטי ומושלם.

לפני החתונה קופצים לאילת
באווירה קלילה ורגועה, נגה ועידו בחרו להפוך את האירוע וכל ההכנות שקדמו לו למשהו פשוט בלי יותר לחץ. הם סגרו כמעט עם כל ספק ראשון שפגשו, נגה בחרה להישאר עם שמלת הכלה לאורך כל הערב כדי לא לפספס רגע ועידו הצליח לשכנע אותה לרדת לנופש חברה יומיים לפני החתונה: "בסוף זה היה הרגע הכי כיפי, שיכולנו לנוח, להשתחרר מהסטרס וליהנות מהחתונה".  

"זה אירוע שצריך להנות ממנו, לא הכל צריך להיות מושלם, העיקר שיהיה כיף"
🧡

קרדיטים:
עיצוב: עדי אנג'ל - שוזרת החלומות
סטילס: מומנטוס
ווידאו: מומנטוס
די.ג'יי: תום רר
איפור: שירן קמר
שיער: טל מוסקוביץ
שמלת כלה: מיכל מוטיל
חליפת חתן: Bamoss Square
תכשיטים: מרלין תכשיטים
שיר כניסה לחופה: I wanna love you עם Video Game

0.2271886