5 טרנדים לוהטים ל-2020

מוכנים לעשור החדש? הנה הטרנדים החמים לעונת החתונות העתידנית

הקיו

הנה אנחנו בפתיחתו של עשור חדש ומרגש שמביא איתו מגוון טרנדים חדשים, מעניינים ומאתגרים לעונת החתונות הבאה של 2020. מכל המבחר האינסופי, ליקטנו לכם את חמשת הטרנדים השווים ביותר שיהפכו את החתונה שלכם ליוצאת דופן. מוכנים?

חתונת קיימות
עם עליית המודעות למצב כדור הארץ שלנו, לא ניתן להתחמק מהנושא שמעסיק את כולם בשנה החולפת: קיימות. תקראו לזה מיחזור, בר קיימא, אפס-בזבוז או עליית היד שנייה - לא משנה איך תסובבו את זה כדור הארץ דורש מאיתנו תשומת לב שלא מספיק הענקנו לו בעשורים הקודמים. לכן אין זה מפתיע שגולת הכותרת בחתונות לשנה זו היא חתונות בר קיימא. חתונות עם מינימום בזבוז ומקסימום חשיבה על הכדור. בחרו ספקים ששמים את הנושא הזה בראש מעייניהם, המנעו מפלסטיקים ככל הניתן, מחזרו מה שאפשר והשאירו אחריהם חתונה נקייה ומתחשבת.

חליפות כלה
חסל סדר שמלות כלה של סינדרלה - 2020 תיהיה השנה בה חליפות כלה יכנסו חזק ונוחות תיהיה כלל אצבע. האמת, ממש מגניב.

ג'קטים תאומים
אופציה מעולה למזג אוויר קריר (כן, גם במזגן) - ג'קטים תאומים עם אמירה חמודה מאחורה שיהפכו את הלוק של הזוג לכ"כ הרבה יותר שיקי. העזו
נכון שצבעי פסטל וגוונים בהירים תמיד עובד טוב בחתונות, אבל השנה בוחרים להיות BOLD. במקום הגוונים המוכרים – צבעים עזים וחזקים שמשדרים מסר. זו גם אופציה נהדרת להדגיש את הצבע האהוב עלייך ולעוף איתו כל הדרך אל החופה.


שמלות יד שנייה
כן! יד שנייה זו כבר מזמן לא מילת גנאי, זה אמירה חזקה, זה דרך חיים, זה טרנד שהולך איתנו שנים ופה להישאר. למה בעצם להוציא עשרות אלפי שקלים על שמלה אחת לערב אחד שתילבש לפעם אחת בלבד בחיים? שמלות כלה יד שנייה נראות בול כמו יד ראשונה, פשוט במחיר שפוי יותר. אז למה שלא נזכר שוב בכדור הארץ שלנו ונבחר בטרנד היחיד שהוא לא בר חלוף.

 הקיו - גן אירועים פתוח במרכז הארץ

0.2844733